Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

przeczytałam Was pobieżnie :) nastazja kefir można jak jest 0% max 3% tł ja nie pije bo nie lubię, ja pije jogurty naturalne o% serki homo 0% kupuje w aldi , pije jogurty 0% tł z cukrem owocowe albo jeden mały w ciągu dnia albo pół dużego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olensja ja też się słabo czułam przez pierwsze dni i to chyba 3 dni były, a później luzik , nie ćwiczę na razie bo nie mam kiedy, ale mam dużo ruchu w pracy i przy dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyciula ja ma Cię w końcu na NK? :) asmanka jak się trzymasz muszę się przyznać - wymiękłam wczoraj i zjadłam kawałek ciastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartuje przeciez :) wiesz zamowiłam dzisiaj age w aptece bo mi sie za punkty nazbierało a farmaceutka mowi ze miesiac musze czekac bo na stanie nie mają ;o za miesieac to ja mam zamiar utrwalac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka no to rzeczywiście za miesiąc to Ty nie będziesz miała co ważyć ;), ja też chcę sobie kupić wagę ale na razie mam tyle wydatków ,ze muszę sobie odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już sama nie wiem, miałam 2 kolki nerkowe i tak sie boje o te moje nerki... na razie trawam..moze bardziej south beach niz dukan ale początki są bardzo podobne... zobacze po 5 dniach jak bede się czuła i zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa19 luknij na NK:) napisalam do Ciebie zebys wiedziala,ktora to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamii do chudzielca to jeszcze hohoho :) ale powiem Ci baaaardzo jestem zadowolona z dotychczasowych rezultatow i motywacje mam dzieki temu ogromna:) pozdrawiam goraco wszystkie kobietki:) i zycze spadow duuuuuuuzych wszystkim:) Jagodka jak sie czujesz? Jak Twoje plecki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze troszke lepiej :* leje w nie wode ile wlezie ;) dzieki za troske zyciula :* teraz i tak pol dnia jestem na komputerze to chcac nie chcac beda bolaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sie najadłam wiec czuje sie dobrze na razie trwam na 1 fazie i zobaczymy co bedzie jutro 4 dzień... a chce 5 wiec w czwartek byłyby już warzywka... dzisiaj wypiłam w sumie 6 kubków róznej zawartości i 0,5 litra wody.. na początek chyba wystarczy ja dopiero ucze sie picia wiecej hehehe... aaa no i zjadłam dzisiaj ogórki kiszone i kilka pomidorków koktajlowych, wiem ze sie nie powinno ale nie dałam rady.... a czy parówki drobiowe chudziutkie mozna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka postanawiam poprawę olensja nie wiem do końca co z tymi parówkami, bo czytałam chyba wszystkich firm i mają około 12 % tł nawet te dziecięce, ale być może się mylę, moze dziewczyny napiszą coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to lepiej np zrobic sobie zrazy z miesa mielonego i ugotowac na wodzie bo w parówkach to wiecie peło chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie wiem ale mam taka ochote na parówke... aa zobacze rano jak wstane. a tymczasem ide spac spijcie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jagódka ja to codziennie na 7 do pracy zaiwaniam więc nie pośpię sobie zbyt długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maałaa19 ja to bym prace chciała :( wiesz jakie siedzenie w domu jest bez sensu? i jakie rozleniwiające :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka wiem siedziałam rok bez pracy, a jak zaszłam w ciążę to ponad 1,5 roku na zwolnieniu plus macierzyński, no ale to ostatnie to już co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..amaris..
Czesc Dziewczyny:) Od dluzszego czasu nosze sie z zamiarem zrzucenia kilku zbednych kilogamow..Postanowilam wkoncu,ze do Was dolacze:) Dzis 1dzien.. Mam nadzieje,ze tym razem bede konsekwentna..bo wstyd sie przyznac,ale latwo mnie "zwiesc na pokuszenie":/ Pozdrawiam Was goraco-buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. A ja musze Wam sie przyznac ze ostatnio zle sie czuje,brzuch mam wzdety mimo ze jeszcze dzis nic nie jadlam,do tego chyba mam grzybice ukladu pokarmowego bo jezyk mam bialy jak mleko i ten posmak w ustach fuuuj,no i waga ani drgnie normalnie zalamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×