Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

Hej u mnie w swieta grzeszenie było tylko ciastem, reszte jadłam wzorowo hehehe... troche sie sama na siebie wkurzyłam bo w sobote miałam 67,5 a dzis 68,5 no ale cóż za głupote trzeba płacic niestety .. i od dzisiaj juz Dukan 100%... pozdrawiam was u mnie z pogoda róznie raz słonce a raz chmury...ale nie za ciepło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny, kobietki, baby na diecie.... proszę skromnie przyjmijcie mnie do swego grona ;) Mam na imię Ania. jestem zaprawioną w boju dietkowo-jojowym 32latką, kocham jeść i to mnie gubi, jestem tego świadoma. O diecie powiedziała mi lekarka pierwszego kontaktu, księżke przeczytałam jednym tchem, teraz czytam 350 przepisów... gdyby nie autorytet medyczny autora, i doświadczenie lekarki zgodziłam się spróbować, jest to dla mnie dieta ostatniej szansy.... Jeśli nie uda mi się schudnąć, zaakceptuję się taka jaka jestem i trudno... to tyle o mnie. pozdrawiam ciepło i życzę miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Ale tu ciiiiszaaa!!! Ja tez dolaczam do grona grzesznic :) nawet nie chce wchodzic na wage eh te weekendy mnie dobija :( teraz trzeba przeprowadzic porzadny DETOX :D Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po przerwie swiatecznej:) ja nie mialam dostepu do internetu wiec nie moglam sie dobic na kafe:( Swieta minely spokojnie i bez grzechow w moim przypadku:) yupiii... w piatek wazenie i mysle zmiana stopki:) ja dzis po basenie wyczerpana jestem maxymalnie... kaamii ,maalaa19,mala0484 gdzie sie podziewacie kochaniutkie??? zaprzestalam brzuchole z braku czasu i warunkow i zla jestem na siebie z tego powodu...wrrrrrr... Pozdrawiam wszystkie proteinki i gratuluje spadkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zyciula,no ja napisalam posta ale gdzies go wcielo :) gratuluje braku grzechow,ja to nie wiem kiedy stopke zmienie,nie moge sie powstrzymac od weekendowych slodkosci eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka - witam Cię w naszym skromnym gronie :) u mnie dzisiaj na wadze 68,3 wiec moze sie cos ruszy.. od dzisiaj czyste proteinki... do niedzieli a potem sie zastanowie jakim tempem :) miłego wieczorku wam zycze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no masakra na tym kafe posty znikaja,chyba juz za bardzo przeladowane jest forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Az wstyd sie przynac przerwalam diete na jakies 5 dni , przez świeta . Wszystko robilam swiadomie ale dzis juz wrociłam do Dukana. Przez te 5 szalonych dni przytylam 1 kg. Ale to nic , najwazniejsze ze jest chęc do powrtotu do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochaniutkie szczuplutkie :) ja w święta zajadałam ciasto, michałki i barszcz a na więcej nie miałam już ochoty i apetytu i w ogóle jak zjadłam troszkę to byłam pełna więc tego ciasta za dużo tez nie wepchnęłam w mój malutki żołądeczek ;) teraz jestem na pw a od poniedziałku pp, waga stoi na 66kg więc nie jest źle odezwę się wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dużo słyszałam o tej diecie i co najważniejsze wszyscy chudną. Mam zamiar się przyłączyć, Mam do was prośbę i pytanie.Napiszcie mi jak możecie co jadłyście w pierwszej fazie uderzeniowej,na śniadanie,obiad,kolacje. Słyszałam że można jeść do woli w tej pierwszej fazie z tym że tylko te produkty dozwolone. Proszę o odpowiedz. A i czy można pić alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkoholu nie wolno co do ograniczen w jedzeniu to ich nie ma ale tylko jesz wyznaczone produkty i w nastepnych fazach tez masz wszystko okreslone co mozesz a czego nie ;p wstaw maila to potem ci wysle ksiazke to poczytasz sobie ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam sie zwazyc w piatek ale nie wytrzymalam i zrobilam to dzis:) 13.7 kg stracone:) :) :) walcze dalej ostro az do upragnionego celu:) Pozdrawiam wszystkie proteinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mynameisluckaaa
kobietki kochane czy ktoras z Wa moglaby mi ta ksiazke wyslac na maila? bede bardzo wdzieczna moj mail mynameislucka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Zyciula mozesz byc dla nas przykladem :classic_cool: u mnie byla dzis znajoma ktora nie widziala mnie od wrzesnia i powiedziala ze bardzo schudlam-nie powiem podbudowalo mnie to tylko szkoda ze waga tego za bardzo nie pokazuje,stoi jak zakleta wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka to mój meil marlenaam@wp.pl,jeśli m ożesz poprosze o tą książkę, Niech Ci bozia w ubyciu kilogramów wynagrodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!,stare i nowe bywalczynie topiku:) ostatnio rzadko zagladam ale natłok pracy,swieta i chore dziecko daly mi popalic. az wstyd sie przyznac;w koncu nie wytrzymalam a dotad bylam czysta jak lza:( sobota male grzeszki niedziela i poniedzialek-grzeszenie z premedytacja wtorek-male grzeszki, moje podniebienie rozsmakowalo sie w lodowce pelnej poswiatecznych smakolykow :( jednak walka o upragniona wage jest bezcenna:) wiec od dzis 100% dukana i 100% zasad i jeszcze 4 dni protein przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane... widze ze nastąpiła zmiana wątku:) pomocy:( od 5dni nie byłam w kibelku...7dzień z Dukanem..czy macie takie doświadczenia? co robic?zaczynam sie martwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz oterby .ja czasem wspomagam sie herbatka przeczyszczajaca z lisciem senesu np figura2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena poszło :) ALEX podobno skuteczne jest siemie lniane lub zjedzenie kapuasty kwaszonej takiej nie plukanej wiec moze sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mynameisluckaaaa
mogłybyscie mi tez poslac ta ksiazke? to nic nie kosztuje przeciez :) mynameislucka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu cisza:) ja wlasnie mam wolne przedpoludnie:) dietka idzie dalej czuje ze wszystko wraca na dobry tor.dzis rano waga wskazywala 71,5 . moj szybki spadek wagi juz sie skonczyl bo tylko 2,5 kg od 24.03 no coz szkoda ze tak malo:( ale nie ma co biadolic. niby ksiazkowo to kg na tydzien wiec teoretycznie zgodnie z planem. co tam u was dukaneczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniaaaaa
Cześć Wszystkim , czytam sobie ten temat od początku :). Uznanie dla kamiii - powiedz co Ci ludzie mówią że tak ładnie schudłaś ? Na pewno są w szoku - nie ?. Ja zaczynam od poniedziałku - całą rodznką! Lodówka już zaopatrzona :). Nie ma w niej nic co by kusiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! co słychać u Was? ja wróciłam do dietki ale na razie waga stoi, ale i tak się cieszę,że po jedzonku świątecznym nic nie przybyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Maalaa19 wrocilas:) kaamii dziekuje za mile slowa ale Ty kochana jestes tu numerem jeden:) gdyby nie te grzeszki swiateczne pewno mialabys juz 6 z przodu liderko nasza:) Ja mam dzis bol glowy ..cala noc nie przespana ..corcia chora i uszko ja cala noc bolalo :( dzis od rana lekarz,apteka ,obiad...masakra :/ teraz spi wiec mam chwile wytchnienia ale tylko chwile bo zaraz moj PAN wwroci z pracy i trzeba podac do stolu..ech Ci faceci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyciula znam ten ból moja mała choruje od miesiąca , jestem załamana :( najpierw gardło później oskrzela ,ze mało w szpitalu nie wylądowałyśmy, 20 zastrzyków, tydz po zastrzykach angina masakra totalna :( a ja pije drinka i zjadłam z 5 paluszków mam kryzys chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×