Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagdka

...Jak zdominować faceta w łóżku?...

Polecane posty

Gość Jagdka

Witam serdecznie:) Wiem, że mój mąż marzy żebym go zdominowala, przejęła inicjatywe. Kwestia w tym że nie wiem jak. Jest moim jedynym partnerem seksualnym i nie miałam przed nim żadnych doświadczeń, tym bardziej tego typu. Czy ktoś mi doradzi jak to by miało wyglądać? Jak zacząć? Co robić? Z góry dziękuję:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
amelka co bedzie z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet lubi, kiedy jego kobieta ZAWSZE jest kobieca, zadbana, pachnąca... Żadnych polarowych piżam!!! Seksowna koszulka na noc, albo nago spontanicznie, lubi patrzeć na ciało kobiety, bo skoro idzie z nią do łóżka, to znaczy, że akceptują jej ciało . A w łóżku nie ma tabu. Facet lubi kiedy to on dominuje, ale raz na jakiś czas chce być zdominowany, np. po powrocie z pracy rzucony na łóżko! Faceci lubią gryzienie w szyję, mruczenie do ucha, lizanie ucha, cycuszków, gryzienie po plecach, ściskanie pośladków, zaciskanie na nim pazurów, wtedy czuje, że nam się podoba...to z takich drobnych pieszczot, a coś więcej, to jak mu spontanicznie zsuwasz spodnie i... Taka jest prawda. W łóżku hard, a prywatnie light :) Facet lubi przede wszystkim wiedzieć, że ta dziewczyna, o której wszyscy myślą, że jest taka ułożona i niedostępna, u niego w łóżku tak naprawdę jest w 100% wyzwolona i to go najbardziej podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubierz seksowną bieliznę, poczekaj aż facet wróci do domu, jak przyjdzie - rzuć się na niego, rozerwij koszulę, popchnij na łóżko, przykuj kajdankami, zdejmij spodnie. wbij paznokcie w jego tors i mocno przeciągnij (nie obawiaj się, jeśli nawet podrapiesz do krwi - każdy facet to zniesie, a podnieci się na maxa), zapal świecę, polej go rozgrzanym woskiem (np. tors, możesz nawet kilka kropli spuścić na penisa), kup pejcz albo weź jego pasek od spodni i ostro wychłostaj. facet będzie zdominowany i podniecony maxymalnie. możesz jeszcze dodać kilka elementów z własnej wyobraźni. na koniec rozbierz się i nadziej na jego sprzęt. będziecie się kochać długo, ostro i namiętnie. ja uwielbiam takie scenariusze. życzę niezapomnianych erotycznych wrażeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×