Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość cycatkaniematka

INDUKOWANA LAKTACJA

Polecane posty

Gość cycatkaniematka

no właśnie, w związku z indukowaną laktacją mam pytania. pisałam wcześniej, ale nie dostałam odpowiedzi. po pierwsze, czy są tu panie, które wywołały u siebie laktację. Chcę usłyszeć wasze zdanie, opinie. po drugie, pytanie do panów. Czy może wasza żona, partnerka, robiła coś takiego? jaka była wasza reakcja? jak byście zareagowali na taką propozycję z jej strony? u mnie sprawa wygląda tak: jesteśmy z mężem 11 lat po ślubie, nie nudzimy się w łóżku, wręcz przeciwnie. to pewnie dlatego, że co jakiś czas mamy różne ciekawe pomysły. Ja zbliżam się do 40 (37), mąż jest po 40. Nie mamy i nie chcemy mieć dzieci. przeczytałam na stronce http://piersi.freewebpage.org/laktacja.html i o tej laktacji i podnieciłam się jak głupia. Ta myśl nie daje mi spokoju. plan mam taki: męża akurat nie ma, wróci do domu za ok. tydzień. jest dość czasu na wywołanie laktacji, a przynajmniej próby. Chcę mu zrobić taką niespodziankę. Co wy na to? Panowie? Wg mnie powinno być ok , on lubi różne eksperymenty i zabawy, ale ... no nie wiem. Proszę o wasze opinie na ten temat. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzii
I co powiodło się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susannaaaa
Ciekawy temat, erotyczne i podniecajace, biore sie za stymulacje piersi....:) A Tobie udalo sie? Cycytaniematka napisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatkaniematka
Udalo sie, jasne. Mleczko tryska na 15 cm!!! Seks jest boski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMhmmmm
Mam pytanie do kobiet którym udało się wywałać laktację, moj problem polega na tym, że mam bardzo male piersi , a mam 20 lat - wprawdzie nosze staniki push up 70-75B , ale piersi mam A, bardzo mnie to boli. Od dawna juz borykam sie z tym problemem bo nie rosna mi juz od 13 roku życia. Wyczytalam o tej laktacji ale czy w 100% udaje się ją wywołac? Ile razy dziennie się to robi? I ile czasu na 1 i ile na 2 piers? kiedys juz to robilam ale tylko przez pare dni, bo wprawdzie nie mialam kiedy tego robic, nie mialam gdzie sie ukrywać z tym. dlatego mam też pytanie dlatego ze juz to robilam przez pare dni - tak jak wczesniej wspomnialam mam male, wiec do laktatora wchodzi mi pol cycka... czy to moze tak byc ze bedzie mi wlasnie wchodzic prawie cała peirs w ten laktator? Inaczej się nie da tego robić bo mam az tak małe =/ Piłyscie może jakies herbatki na laktacje dodatkowo? czy to cos w ogole pomaga? I jaki rozmiar uzyskam jak mi sie uda to wywolac? Pomóżcie proszę, bo ja nei wiem jak to dokladnie mam robić, napiszcie mi ile razy dziennie i po ile minut na 1 i 2 cycka? czy to moze tak byc ze mi wlasnie poł cycka w laktator wchodzi? czy moge smarować piersi przed rozpoczaciem kremem na ujędrnienie? co mam dodatkowo jeść bo ponoc do tego potrzeba wiecej kcal, no i czy warto kupic do tego jakas herbate na laktacje, no i jaki moge rozmiar uzyskac z A ?? Bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koza32
Hej, trochę temat umarł - czy cycataniematka mogłaby opisać szczegóły jak jej sie udało wywołać laktację w tydzień - ja od 1 miesiąca nie moge :( a bardzo chce ... Mojego faceta to kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam laski co by mnie karmiła piersią regularnie tak żebym mógł pić jej mleko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×