Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość prinzeska

czy on tęskni za swoją eks?

Polecane posty

Gość prinzeska

Helol wszystkim. odwazyłam się napisać pierwszy raz na forum, bo już sama nie wiem co robić a nawet co myśleć. Od dwóch lat byłam związana z mężczyzną, który jest po przejściach. Od pięciu lat jest rozwiedziony a teraz stara się o unieważnienie. Myslałam, że jest nam razem dobrze, wiele poświęciłam dla tego niełatwego związku. Moją obsesją jednak zawsze była jego eks - obawiałam się że ją bardziej kochał, że było mu znią w dobrych czasach lepiej, że ładniejsza, mądrzejsza, itp. Gdy z Nim o tym rozmawiałam, mówił, że niepotrzebnie zaśmiecam sobie tym głowę, że o niej nie myśli, nie mażadnych miłych skojarzeń. ale.. ostatnio kierowana babską ciekawością przeszperałam mu komputer i.. znalazłam jej aktualne cv i zdjęcia. Okazało się, żw Mój zna hasło do maila eks i sprawdza jej skrzynkę. Poczułam się okłamana i zdradzona. Z poczatku nie przyznawałam się do tego co odkryłam, no ale przecież nie mogłam tego dusić w sobie. Powiedziałam Mu o tym w niedzielę, okropnie się wkurzył, że zrobiłam mu przeszpery, wyzwał od chorych psychicznie i praktycznie wyrzucił od siebie. Nie wiem co o tym mysleć, nie chcę kończyć tego związku, ale mam ogromną ranę w sercu. Odezwać się, wyciągnąć do niego rękę, czy czekać??? Zależy mi bardzo na opinii facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×