Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiula1234

cellulitis

Polecane posty

Gość strawberry92
ja mam 1,61m, ważę 50kg i również mam cellulit na udach i pośladkach, więc nie wmówicie mi że to zależy od wagi/postury. w innych patriach ciała jestem wręcz koścista, tylko te uda.. stosuję żel-krem lirene z pomarańczą, jeszcze nie wiem, jaki będzie efekt, bo robię to dopiero tydzień. poinformuję zainteresowane.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprottka
ja mam ohydny cellulit, którego żaden sport nie rusza:( Jak biegam albo jeżdże na rowerze to tylko przyrasta mi mięsień, a cellulit jest jaki był. Teraz od 3 tygodni stosuję peeling z zaparzonych fusów kawy, wydzielają dużo aktywnej kofeiny i przyspieszają metabolizm w tkance tłuszczowej. Na dzień też noszę spodenki, bo masaż pobudza usuwanie toksyn z komórek. Wydaje mi się że mam trochę mniej grudek, ale nadal za dużo:/ Qrcze robi się ciepło a te spodenki grzeją pod ubraniem, muszę zainwestować w takie a'la geterki, widziałam ładne czarne na jednej wystawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka Bu
a mi znajoma ostatnio podesłała kilka informacji o diecie przeciwko cellulitisowi http://www.klubdobrejenergii.pl/ekspert_radzi/porady.html/11/ staram się próbować to wykorzystać, na razie czekam na efekty:) łączę to dodatkowo z codziennym masażem pod prysznicem, i co tydzień peeling z kawy:) mam nadzieję, że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja stosuje diete proteinową i codziennie masuje się na bodyrool-u..... po 2 tyg. efekty zaskakujące!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mylcie pojęć. To z czym boryka się większość z nas to CELLULIT, natomiast CELLULITIS to choroba polegająca na zapaleniu tkanki podskórnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cajafuerte
też mam z tym problem, mimo że mam 174 i waze 60 kg, zaczyna sie to robic coraz bardziej widoczne, zaczęłam z tym walczyc dopiero co, ale zdradze wam, że juz powoli zaczynam dostrzegac zanik. Ps. wcale nie uważam się za szczupłą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam o takim programie zwalczania cellulitu stop-cellulit, który polega na obraniu odpowiedniej diety i terapią falą akustyczną na obszary ciała dotknięte cellulitem. Kremy i ćwiczenia nie zawsze pomagają na "pomarańczową skórkę", bo wszystko zależy od organizmu i wielkości problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaże
Dyplomowany masażysta oraz terapeuta kinesiotapingu oferuje masaż i terapię kinesiotaping z dojazdem do Twojego domu. Zajmuję się m.in. likwidacją bólów kręgosłupa i stawów obwodowych. niwelowaniem skutków stresu walką z depresjami i nerwicami polepszeniem odżywienia skóry walką z cellulitem usuwaniem obrzęków Kinesiotapingiem - leczniczą aplikacją specjalnych plastrów. Chcę również zagwarantować, że jesteście Państwo w dobrych rękach. Zapewniam, iż dołożę wszelkich starań by pomóc Państwu wrócić do pełni zdrowia, zrelaksować się, poprawić formę. Zapraszam do skorzystania z moich usług i zabiegów. tel. 516-544-951 http://masaz-katowice.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczona
gdzie kupic tkie spodenki i jak one sie nazywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×