Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość agu_30

czy miałyście takie objawy w ciąży ??

Polecane posty

Gość agu_30

Mam pytanie do wszystkich mam, wiem, że zadaje się takich tysiące na necie, ale... Mianowicie kochałam się z chłopakiem w czasie dni płodnych, bez zabezpieczenia. Nie skończył we mnie. Zdaję sobie sprawę, że pomimo tego mogło dojść do zapłodnienia. Wyliczyłam iż 4 dni po możliwym zapłodnieniu miałam dziwny śluz, więcej niż zwykle, jasnobeżowy. Czy to może być plamienie implantacyjne ?? Czy miałyście taki objaw. Dodam, że wróciłam z zagranicy od niego, byłam zmęczona, złapała mnie jakby przeziębienie i odczuwałam dziwny dyskomfort w okolicach narządów płciowych. Myślałam więc, że to może jakieś zapalenie (kochaliśmy się kilka razy), bo już miałam taką sytuację. Jak myślicie, czy to po prostu zwykły śluz poowulacyjny, po prostu normalny, dodatkowo spowodowany jakimiś objawami zapalenia, czy też tego rodzaju śluz to raczej plamienie implantacyjne. Czytałam też, iż 2-3 dni po tym plamieniu test może wykazać ciążę. Jestem tydzień przed okresem, mam minimalne ilości białego śluzu, nie podniosła mi się tem. raczej jest niższa od standardowej, nie zauważam też, aby coś działo się z piersiami, odczuwam może dziwne bóle w brzuchu, ale to ze stresu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×