Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaśka00

botox

Polecane posty

Botox robiłam już 3 razy u dr Kuczyńskiego Sebastiana w Poznaniu rewelacyjny specjalista jak i zabieg. szkoda tylko, że utrzymuje się przez 5 miesięcy teraz będe pytać o restylane. Czy ktoś u niego to robił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zależy Ci na dobrym efekcie tzn długim to polecam Ci Juvederm to też kwas hialuronowy ale lepiej usieciowany i obecnie jest to kwas który daje najdłuższy efekt :) a co planujesz zrobić?? czoło, lwią zmarszczkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaazik
no i wazne jest tez gdzie to zrobisz, we Wroclawiu jest swietny gabinet, Keramed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox jest rakotworczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miralda
E, bez przesady, że taki rakotwórczy... Bardzo dużo osób z niego korzysta i jakoś żyją:) To jest moim zdaniem tak samo jak z komórką czy mikrofalówką:) Zgodzę się z Hostess, że Juvederm jest chyba jednak lepszy i bardziej trwały. Ja miałam wypełniane bruzdy nosowo-wargowe właśnie tym preparatem i powiedziano mi, że do 12 miesięcy może się efekt utrzymywać, więc nieźle... Ale nie wszędzie można go chyba zastosować, dlatego czasem korzysta się z restylane. Nie wiem jak jest w tym keramedzie, ale też jestem z Wrocławia i zabieg miałam robiony na ul. Świętego Mikołaja, w gabinecie stomatologicznym Tarabuła i też zdecydowanie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno długość trwania efektu botoxu się wydłuża, im częściej zabieg jest powtarzany. Czyli może później będzie się u Ciebie utrzymywał dłużej? :) A co do wypełniacza - też bym doradzała Juvederm Ultra. Dobrze czyszczony, nie rozwarstwia się i daje długotrwałe, naturalne efekty :) Co byś chciała w ten sposób sobie poprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miralda z tym kwasem hialuronowym jest tak że juvederm jest dobry wszędzie tam gdzie podaje się kwas hialuronowy restylane działa na tej samej zasadzie ale różnica między nimi nie polega na miejscu gdzie się go podaje a jaki efekt daje :) juvederm działą dłużej i nie rozwaastwia się pod skórą dzięki temu że jest bardziej spójny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miralda
No może to chodzi o efekt, gdzieś po prostu czytałam na forum, że w niektórych miejscach nie można go stosować. Ale lekarza się nie pytałam o różnicę, w Tarabule od razu zaproponowali mi juvederm, bo podobno najlepszy. Więc to zdecydowanie nie jest sprawdzone źródło wiedzy:) Dzięki, że zwróciłaś uwagę na mój błąd:) Planuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy :) lepiej napisać niż żebyś potem miała brzydki efekt :) czyli wszystko będziesz miała robione Juvederm Ultra tak? a kiedy idziesz na wypełnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam pozytywne opinie o Juvedermie, więc powinnaś być zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia28 Wroclaw
SPRZEDAM VOUCHER na botox we Wrocławiu za 250zł Informacje na @ luczniczka@op.pl Zabieg wprowadzenia toksyny botulinowej potocznie zwany botoxem, jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej w Centrum Urody Glamour przeprowadza go lekarz medycyny estetycznej. * Bon ważny od 22.03.2011 3 miesiące * Oferta obejmuje zabieg toksyny botulinowej (botox) na jedną wybraną okolicę twarzy: lwia zmarszczka (linia podłużna czoła) lub zmarszczki poprzeczne czoła lub kurze łapki * Zabiegi przeprowadza lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą popartą licznymi krajowymi oraz zagranicznymi certyfikatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaooo

Ja się zastanawiam na botoxem, właśnie dlatego że mam lwią zmarszczkę która bardzo dodaje mi lat 😞 Koleżanka poleciła mi świetnego specjalistę, pana dra Migałę, on przyjmuje w Klinice Sfera w Warszawie. Wybieram się na konsultację, bo chciałabym sobie ten zabieg wykonać wkrótce. Zależy mi na tym, by był to doświadczony lekarz, dlatego stawiam na osobę z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka16

Ja robiłam botox w gabinecie Aestetic Clinic w Poznaniu (Grunwald) i mogę bardzo polecić 🙂 Dr Rosiński to jest świetny specjalista, który zna się na tym, co robi, ma doświadczenie i odpowiednią renomę. Nie poszłabym osobiście do lekarza, który jest nieznany albo nie cieszy się dobrymi opiniami, chodzi w końcu o twarz. Jeśli ktoś z Was szuka specjalisty od medycyny estetycznej właśnie w Poznaniu, to bardzo, bardzo polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia

Ja może nie w Poznaniu, ale mogę we Wrocławiu polecić klinikę Esderm. Robią wszystko  profesjonalnie i wszystko wygląda bardzo naturalnie.  Miałam u nich też inne zabiegi między innymi zabieg Hifu i różnicę widać ogromną. Dojeżdżam do nich z Łodzi, więc trochę kilometrów przejeżdżam, ale warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×