Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyloooooooooooox

mam pytanie...

Polecane posty

Gość tyloooooooooooox

1.Ile czeka sie okolo od zlozenia pozwu o rozwod bez orzeczenie o winie do rozprawy? wina za rozpad mojego malzenstwa jest po stronie męża (zdrada ) zostawil mnie i nasze wtedy 3 miesieczne dziecko, ale chcialabym jak najszybciej rozstac sie z tym czlowiekiem, a sam fakt ze na papierze bedzie ze z jego winy nie da mi poczucia satysfakcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około 3 miesięcy. a co do winy, to wierz mi, że to sformułowaniw "z winy pozwanego" baaaaardzo dużo daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyloooooooooooox
jakie moge miec z tego korzysci oprocz mozliwosci wystapienia o alimenty na siebie...( wiem ze maz mi ich nie zaplaci chociaz mialby isc za to siedziec.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alimenty na siebie to raz opieka nad dzieckiem ograniczenie mu praw (jest nieodpowiezialny) łatwiej pozbawić władzy (jw) i zabezpieczysz dziecko zeby za klika lat on od niego nie rządał alimentów, bo różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyloooooooooooox
no to w moim przypadku byloby konieczne..Poniewaz maz zaczal mnie zdradzac przed urodzeniem dziecka wybaczylam mu dla dobra dziecka a on mimo to zostawil mnie i 2 miesieczna coreczke. corka ma teraz 5 miesiecy nie interesuje sie nia, nie daje pieniedzy niedlugo mam sprawe o alimenty pozniej skladam o rozwod. On nie pracuje, jest na utrzymaniu swojej bogatej konkubiny bo sam przyznal sie do tego ze zaczal spotykac sie z nia dla pieniedzy!:( przykre ale prawdziwe... oprocz tego pije. a on i jego rodzina wypisuje mi sms i strasza ze bede miec kuratora i odbiora mi dziecko bo ponoc jestem pijaczka( co jest nieprawda) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź na policję, pokaż smsy niech spiszą raport, przyda się w sądzie. o alimenty walcz, zawsze możesz zgłosić się do OPSu po fundusz, a jemu będą długi rosły, zgłoś sprawę u komornika. jak to nic nie da, to napisz zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa, bo niealimentacja jest przestępstwem, dostanie wyrok w zawiasach, a jak dalej nie będzie płacił, to pójdzie siedzieć :) sama niedawno to przerabiałam, ostatnio pisałam odpowiedz na pismo z sądu, że nadal nie płaci, więc czekam teraz na pisemko lub informacje, że go zamknęli dupka pieprzonego, tylko ja mam większy problem bo mój ex siedzi za granicą, ale jak się chce to zawsze można znależć rozwiązanie. więc złóż pozew z orzeczeniem o winie, wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyloooooooooooox
płeć_wiśni dziekuje za dobre rady... on juz ma zawiasy wiec napewno odrazu poszedl by siedziec...jego rodzinka i on to patologia a ze mnie chca zrobic najgorsza mimo ze wiedzą jakiego maja ananaska;/ z ta kochanka oficjalnie pod moimi oknami paraduje ( bo moj dom i jego dom rodzinny niedaleko) najwazniejsze jest dla mnie dobro dziecka. Niewiem jak gdzie mialam rozum ze za niego wyszlam znajac jego przeszlosc... to chyba sie nazywa slepa milosc...;/ jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×