Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alibabka23

20 tydzień ciąży brak ruchów - strasznie się martwię

Polecane posty

Gość Alibabka23

Hej dziewczyny, proszę o pomoc, bo strasznie się martwię. Jestem w 20 tygodniu pierwszej ciąży, nie czuję ŻADNYCH, absolutnie żadnych ruchów dziecka, ani bąbelków, ani "skrzydeł motyla", po prostu nic. Umieram już z niepokoju, bo brzuch też jest w sumie niewielki... Ostatnią wizytę u lekarza miałam 3 tgodnie temu, wtedy z dzieckiem było wszystko w porządku. Czy któraś w Was miała tak samo? W którym tygodniu czułyście ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
ja piewrsze ruchy poczulam walsnie w 20tyg. czekaj cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alibabka23
A czy któraś z Was czuła ruchy później niż w 20 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
w pierwszej ciazy mozliwe jest wyczucie pierwszych ruchow nawet ok 23 tyg. tak mi mowil moj gin. ale jezeli sie martisz to nie mozesz isc do lekarza? ja chodzilam na kontrole wlasnie co 3-4tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze ruchy poczulam w 16-17 tc,ale to nie byly zadne babelki,skrzydla motyla itp,o ktorych wspominalas.ciezko zdefiniowac jakie to bylo uczucie.spokojnie czekaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alibabka23
Mam wizytę u lekarza w środę, ale strasznie panikuję już, że usłyszę jakieś złe wiadomości i chciałam się jakoś uspokoić przed tą wizytą. Po prostu ciężko mi uwierzyć, że nie czuje się nic i nic i nagle powiedzmy jakiś kopniaczek. Zawsze myślałam, że wcześniej właśnie czuje się jakieś przelewania w brzuchu, cokolwiek. A z tą wielkością brzucha? Wczoraj spotkałam koleżankę, jest w 3 miesiącu ciąży i ma brzuch wielkości mojego. To głupie, wiem, ale to spowodawało znowu mój niepokój, czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczułam pierwsze ruchy dokładnie w pierwszym dniu 21 tyg ciąży. wcześniej również nic nie czułam, żadnych motylków, bąbelków itp. tak samo jak ty martwiłam się czy wszystko ok a na wizytę i posłuchanie serduszka czekałam jak na zbawienie. nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkoscia brzucha to sie nie przejmuj!wszystko zalezy od budowy.u mnie brzuch zaczal byc widoczny w 7 miesiacu dopiero i to tez nie bardzo,a dziecko rozwija sie zgodnie z tygodniami ciazy,wiec wszystko jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmpppp
a czułaś już ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie brzuszek wyskoczył pod koniec piątego miesiąca. teściowa i szwagierka praktycznie do świąt Bożego Narodzenia w kółko dziwiły się gdzie ja to dziecko noszę :) myślę, że nie ma co sugerować się wielkością brzucha bo to już rzecz indywidualna tak samo jak przyrost wagi - jedna przytyje 10 kilo albo mniej inna 30 albo i więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ich nie czułaś do tej pory to się nie przejmuj,widocznie dopiero zaczniesz.To nie znaczy przecież,że dziecko się nie rusza,każda z nas czuje te ruchy w innym czasie.Książkowo podają,ze dopiero po 20 tygodniu więc pewnie niedługo poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja36tc
Alibabka nie martw sie.Ja poczylam pierwsze ruchy w 21t1d .Tez sie martwilam ale dzis wiem ze na kazdego inaczej przychodzi czas.Moze np.masz łozysko na przedniej scianie macicy?.Dzis jestem w 36tc a synus jak sie wypnie to az boli:D wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alibabka23
Kurcze naprawdę mnie pocieszyłyście. Mój mąż ciągle mi powtarza, że wszystko ok, ale wiadomo, że inaczej słucha się kogoś, kto już to przeżył - on mi tu nie pomoże:). Zawsze myślałam, ze będę miała duży brzuch, ponieważ jestem dość szczupła. Ale okazało się inaczej i na razie widać go tylko, kiedy się położę na płasko. A czy miałyście tak, że brzucha ciągle jako takiego nie widać, a ruchy były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja36tc
A i wlasnie mialam tak jak Ty,zadnych znakow wczesniej az naraz w pewna sobote rano po przebudzeniu poczulam!!i juz bylam pewna ze to TO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×