Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIEZDECYDOWANA KOBIETA

Jaki blat stolu?

Polecane posty

Gość Paulina

Bardzo ładne stoły można znaleźć na Bomarmeble szczególnie te pokryte lacobelem są bardzo eleganckie. My zdecydowaliśmy się na stół rozkładany w związku z tym, że mamy mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam stół drewniany w jadalni. taki model jak stolik przy narożniku i szafka pod tv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka13

Ja mam drewniany blat z topalit.com.pl i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Ja kupiłam szklany, do tego oddałam do montażu firmie Ml System, obrobili mi fajnie szkło, że wygląda na popękane,ale jest gładkie, fajnie to wygląda, zawsze chciałam taki stół 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja mam szklany stolik. Zaprojektowany przez dekoratora, a wykonany przez ML System 🙂 Co do praktycznosci, tez mialam obawy, ale super się sprawdza i nie rysuje sie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitana

Mi się bardzo podobają szklane stoliki, , no uwielbiam architekturę szklana . Mi wykonała na zlecenie firma Ml System z swietnej jakości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tużynka
Dnia 21.01.2020 o 12:10, Gość Kitana napisał:

Mi się bardzo podobają szklane stoliki, , no uwielbiam architekturę szklana . Mi wykonała na zlecenie firma Ml System z swietnej jakości 

Mi ta firma wykonywała lustro na wymiar i fakt, jeśli chodzi o szklaną obróbkę, to są konkretną firmą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szklany i uważam, że takie wyglądają lekko i klasycznie - nigdy nie wyjdą z mody. Szkło od ML System. Hartowane, dostosowane do projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×