Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona119

Beznadziejny pokoj

Polecane posty

Hej, chcialabym urzadzic sobie pokoj, sek w tym, ze jest on podluzny i kompletnie nie wiem jak to zrobic, wymiary to 500x230. W pokoju musze ustawic biurko z komputerem, oczywiscie meble i lozko (najlepiej dwuosobowe). Jak widzicie pokoj jest strasznie waski, dlatego brak mi pomyslow. Moze ktos pomoze mi bawic sie w architekta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo polskie dziewczyny
jeśli na węższej ścianie masz okno, to postaw tam łóżko w poprzek. Od razu optycznie się skróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo polskie dziewczyny
na następnej krótkiej szafę czy tam komodę i też już będzie ok. A z szafką na komputer już się jakoś uporasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsa
a gdzie sa drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak mam, tylko wtedy mi gniazdka nie beda pasowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo polskie dziewczyny
gniazdka to pryszcz. Od czego są przedłużacze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzwi sa z boku dluzszej sciany. Tylko jeszcze chcialabym, zebym z lozka mogla ogladac filmy na kompie, bo nie mam laptopa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsa
szkoda ze nie posrodku dluzszej sciany bo wtedy moglabys pokoj "podzielic" na 2 czesci-sypialniana i "dzienna" a tak to na samym koncu od dzrwi postaw lozko, po srodku biurko z kompem, a przy dzrwiach szafe albo jakies fotele z lawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo polskie dziewczyny
to biurko z komputerem postaw na dłuższej ścianie, żebyś leżąc na łóżku mogła ekarn przekręcić w swoją stronę i lookać na film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako dziecko przemęczyłam się w takim pokoju parenaście lat wiec współczuje. Prawie nic się tam ciekawego nei da zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze potrzebuje pomysly na jakies fajne dodatki, bo zawsze jak cos kupie, to okazuje sie niewypalem... Moj pokoj jest strasznie ciemny (bo mam kremowa boazerie), przez to w ogole nie moge sie tu na niczym skupic. Jakie dodatki wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×