Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

19mlooda91

Czy to dobre zabezpieczenie?

Polecane posty

Mam takie małe pytanie... Jaką skuteczność dają patentexy+ gumki ale z końcem w środku i naaaajprawdopodobniej w dni niepłodne [okres nieregularny :( ] Bardzo nurtuje mnie to ostatnio... Tymbardziej że okres nieregularny i jak się spóźnia to mały strach ogarnia... hmm? mogę prosić o odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granie-na-żądanie
ja sie kochałam 2 lata i zaszłam w 2, chyba takie moje szczescie :) nie kupujcie z Unimila tych z płynem plemnikobójczym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sprawdzałaś czy te globulki nie rozpuszczają lateksu? podobno niektóre globulki obniżają skutecznośc gumek. Dni płodne wyznacza się na podstawie pomiarów i obserwacji, a nie wylicza, ale przy dodatkowym zabezpieczeniu w postaci gumek (+ globulki), nie jest to dla Ciebie aż tak istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granie-na-żądanie
jakie globulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na patentexach nic nie pisze takiego a dużo o nich czytałam i nawet same mają podobnież dużą skuteczność... A gumki używam durex- elite... sprawdzane są po kazdym stosunku i raczej żadna nie zdarzyła się jeszcze dizurawa ani nic...nie mam pojęcia co mam robić bo sam mężyczna czasami histeryzuje;P a moje ciało niezbyt posłuszne i podwyższa nam strach... Czyli z reguły to dobre zabezpieczenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli z reguły tak - chociaż wiadomo,ze 100% skutecznej metody nie ma ;) Przy prawidłowo stosowanych prezerwatywach i globulkach nie wpływających na skuteczność gumek, można chyba odetchnąć :] Ja tam stosuję tylko NPR i się nie schizuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ci okoani :)... tzn ja w ogóle... nawet gdyby była 100%... po prostu tak jakby "zyję w swoim świecie"... i nie do końca przyjmuję rzeczywistość taką jaka jest;P mam swój świat i swoje kredeczki :D:D:D... więc dzięki... przy okazji chłopak zadowolony;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×