Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubeq

komunia tuz tuz

Polecane posty

Gość sidi erka
To prawda, komunia tuż tuż, więc trzeba dzieciakowi kupić coś w prezencie. Szkoda, że rowery i zegarki już wyszły z mody ;) Pamiętam lata 90 i klimat tamtych komunii :) A teraz wchodzi się na electro.pl i kupuje PlayStation, XboXa, iPoda z dyskiem 160gb... A to tylko dodatki do wież, odtwarzaczy, i telewizorów. Całe szczęście, że electro jest wyprzedaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
Mam trzy komunie w rodzinie w tym roku. Myślałam, że to będzie moje oficjalne bankructwo majowe, ale nie jest tak źle. Znalazłam sklep, gdzie mogę kupić fajne prezenty dzieciakom i jeszcze wystarczy mi na czynsz ;) Gdyby nie wasserman.pl to pewnie musiałabym jakiś kredycik wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfkhfkjfjfghjf
komunie w Polsce sa zenujace.Przeciez nie o prezenty i wystawne bankiety tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hgfkhfkjfjfghjf, a o co chodzi jesli nie o to własnie. Który dzieciak się przejmuje samym sakramentem komunii? Myślę, że mało który. jkażdy chce teraz iPoda, laptopa i inne bajery. Pierwsza spowiedź, pierwsz akomunia, kogo to obchodzi. Licza się statystyki prezentów dzień po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuubiszTo
Oczywiście, że nie chodzi o prezenty, ale o te wzniosłe przeżycia duchowe, jakich doświadcza każdy, oczekujący ich od dawna, ośmiolatek. Te dzieci doskonale wiedzą, że najważniejsze jest przyjecie Chrystusa do swojego serca i właśnie dlatego dostają od mamy białe ubranka. Dostają też notebooki, jak np. Acer As 5738ZG-434G32N z electro.pl , który ostatnio sporo staniał i można go kupić w promocyjnej cenie 1931 zł. Bardzo przydaje się do przeglądania katolickich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
no niestety mój chrześniak też w tym roku ma komunię, także już się rozglądam za prezentem, najprawdopodobniej kupię PS3 Slim, bo to jakoś najbardziej na taki prezent pasuje, no i ja z nim chętnie pogram na tym nowym sprzęcie ;) no i na wasserman.pl kosztuje 1200zł, także cena jak na taki sprzęt też jest przystępna, a wydaje mi się, że chłopak na pewno się ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqdwefrgthyjuk
to po co posyłasz go do komunii jak nie umiesz go przygotowac na ważność tego dnia??skoro pitolisz tylko co mu kupic co mu kupic to jak dziecko ma myslec inaczej?? Komunia w polsce to żenada ,tak jak żenujący sa rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnfjfgjghjghjhg
jak bylam 2 lata temu na komuni, to zaraz na poczatku przyjecia dziecko odpakowywalo prezenty, a w kopertach szukalo pieniedzy i liczylo ile juz ma, a wszystko dokladnie bylo kamerowane przez zawodowego kamerzyste.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi które dziecko skupia się na przyjęciu Chrystusa, na tym wznosiłym momencie? No które? Bo ja ze swojej komunii to pamiętam swoją śliczną białą, komunijną suknię, niesione do ołtarza dary (oj bardzo podobało mi się jak wszyscy na mnie patrzyli w tej mojej białej sukni), a później prezenty w domu po mszy. Dokładnie tyle się liczy dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanujcie sie wreszcie
moze jeszcze wiecej pomarańczek napisze wasserman.pl przez takąnachalną reklamę na pewno nic tam nie kupie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolność wyboru bejbe :) A wracajac do komunii... Się zacznie szaleńsrtwo teraz... Ostatnio znajoma mi przeżywała, że idzie na komunie do swojego siostrzeńca bodajże i nie wie co kupić, bo dzieciaki teraz narzekają, że laptop to pierdoła, że teraz sie kupuje małe samochodziki. DRAMAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda śl
Przy takim podejściu to może od razu samochód kupić dziecku? Najlepiej jakąś wypasioną terenówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie
podobają i te ikony i pomysł. Nie myślałam w takim kierunku o prezencie, ale pomysł jest świetny, a cena nie jest aż taka kosmiczna. Wszystko do przyjęcia, a przede wszystkim pomysl. Może trochę przyszłościowy,bo teraz faktycznie może sie dziecku nie podobac, ale pamiątka taka zostanie dziecku na całe życie. A o to przecież nam chodzi. Jakieś wynalazki typu mp czy inne cuda elektroniczne pójdą do lamusa za rok, jeśli nie wcześniej, a takie coś jako ozdoba ścienna nigdy nie wychodzi z mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
No właśnie, no i co tu dziecku kupić? Zastanawiałam się nad rowerem, nowym komputerem, ale to nie to. To nie może być zwykły PC, to musi być laptop i to najlepiej taki, żeby można było na nim zagrać we wszystkie najnowsze gry i to przez najbliższe dwa lata. Gdyby nie niskie ceny w electro.pl to nie wiem czy bym podołała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, okres komunii się zbliża, a prezenty same się nie kupią. My już powoli przymierzamy się do zakupów. W tym roku dwie komunie w rodzinie i trzeba będzie hojnie obdzielić dzieci. Na razie przeglądamy ofertę electro.pl i już parę prezentów mamy obczajonych i chyba trzeba będzie się pospieszyć, bo niebawem zacznie się masowe wykupowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×