Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wera_gie

Plastyka powiek - laserowa czy chirurgiczna?

Polecane posty

Gość Dżoanna

Ja miałam cięcie wczoraj:-)

Powieki górne. akurat wyglądam odpowiednio na Halloween:-)

zabieg nic nie boli, po zabiegu tez nic nie bolało. Wczoraj lekkie szczypanie, dziś nic.

polecam

zadna plasma - po plasmie wyglada się jak zombie, trzeba zrobić min trzy zabiegi a i tak efekt znikomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Kępa

Ja również poddałam się chirurgicznej korekcie powiek i to obu jednocześnie i muszę przyznać że okropnie się bałam ale strach ma wielkie oczy jak to mówią i to prawda. Zabieg wykonałam w profesjonalnym gabinecie Moja estetyka w Rzeszowie gdzie byłam w rękach profesjonalistów w każdym rodzaju. Jestem wdzięczna i bardzo szczęśliwa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzazmina

Oczywiście że żadna plazma. Miałam trzykrotnie wykonywaną plazmę i jedyne co mogę powiedzieć to ze tydzien czasu wyjęty całkiem z życiorysu a efekt jeśli się wogóle pojawił to urzymywał sie u mnie do 8 miesiecy a mam 34 lata więc nie mam jakichś znacznych problemów. Moje jedyne wnioski po plzmie to: strata pieniędzy i strata urlopu za każdym razem. W lasery także nie wierze ponieważ działaja podobnie jak plazma czyli obkurczają tylko na jak długo??? Wycięcie to wycięcie- trwały efekt i pewny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_xx

Też uważam, że tylko metoda chirurgiczna - zabieg trwa szybko, efekty widoczne są po około 2 tygodniach - zdecydowanie polecam. A jeśli chodzi o miejsce to byłam u Kasi Osipowicz z: Osipowicz i Turkowski Clinic 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka

Ja konsultowałam się z kilkoma lekarzami w tym temacie, ostatecznie dr Boligłowa wykonał u mnie zabieg chirurgiczny, który zdawał się najlepszy w moim przypadku. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaMI
Dnia 22.11.2019 o 19:34, Gość julia_xx napisał:

Też uważam, że tylko metoda chirurgiczna - zabieg trwa szybko, efekty widoczne są po około 2 tygodniach - zdecydowanie polecam. A jeśli chodzi o miejsce to byłam u Kasi Osipowicz z: Osipowicz i Turkowski Clinic 😉

Również polecam metodę chirurgiczną, szybka sprawa. Blizny nie są widoczne, szybko doszłam do siebie. Ja z kolei byłam w Mojej Estetyce w Rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Moja Estetyka w Rzeszowie to najlepsze miejsce! Miło wspominam zabieg. Przez chwilę miałam lekko zapuchnięte oczy, ale na szczęście szybko zeszło. Teraz cieszę się świetnymi efektami 🙂 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Długo nosiłam się z zamiarem skorygowania swoich powiek, bo bardzo zmalało mi oko i nieestetycznie to wyglądało. Postanowiłam wybrać się na jakiś zabieg i polecono mi laserową korektę w jednym z salonów medycyny estetycznej w Krakowie. Naprawdę bardzo polecam to miejsce bo raz zabieg wykonany został na bardzo wysokim poziomie, a dwa wcześniej miałam dość szczegółową konsultację . Gabinet nazywa się Magnopere Medycyna Estetyczna Roma Zielińska. Godny polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.11.2019 o 11:24, Gość Dżoanna napisał:

Ja miałam cięcie wczoraj:-)

Powieki górne. akurat wyglądam odpowiednio na Halloween:-)

zabieg nic nie boli, po zabiegu tez nic nie bolało. Wczoraj lekkie szczypanie, dziś nic.

polecam

zadna plasma - po plasmie wyglada się jak zombie, trzeba zrobić min trzy zabiegi a i tak efekt znikomy.

Witam, jesli nadal tu Pani zaglada to czy moge zapytac po ilu dniach byly zdejmowane szwy i po ilu dniach mozna wyjsc z domu? Nie chodzi mi o super stan ale z mala opuchlizna i w makijazu 😉. Jak z bólem po? Czy bylaby możliwość podeslania zdjęć na priv? Musze podjac decyzję a szczerze mowiac bardzo się boję. 

Edytowano przez Mon81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2019 o 18:34, Gość julia_xx napisał:

Też uważam, że tylko metoda chirurgiczna - zabieg trwa szybko, efekty widoczne są po około 2 tygodniach - zdecydowanie polecam. A jeśli chodzi o miejsce to byłam u Kasi Osipowicz z: Osipowicz i Turkowski Clinic 😉

efekt znikomy.

Witam, jesli nadal tu Pani zaglada to czy moge zapytac po ilu dniach byly zdejmowane szwy i po ilu dniach mozna wyjsc z domu? Nie chodzi mi o super stan ale z mala opuchlizna i w makijazu . Jak z bólem po? Czy bylaby możliwość podeslania zdjęć na priv? Musze podjac decyzję a szczerze mowiac bardzo się boję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2019 o 20:50, Gość małaMI napisał:

Również polecam metodę chirurgiczną, szybka sprawa. Blizny nie są widoczne, szybko doszłam do siebie. Ja z kolei byłam w Mojej Estetyce w Rzeszowie

efekt znikomy.

Witam, jesli nadal tu Pani zaglada to czy moge zapytac po ilu dniach byly zdejmowane szwy i po ilu dniach mozna wyjsc z domu? Nie chodzi mi o super stan ale z mala opuchlizna i w makijazu . Jak z bólem po? Czy bylaby możliwość podeslania zdjęć na priv? Musze podjac decyzję a szczerze mowiac bardzo się boję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×