Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wera_gie

Plastyka powiek - laserowa czy chirurgiczna?

Polecane posty

Gość Niniva
Moje przyjaciółce pomógł lifting powiek (ReFirme, Dermamed) - wygląda kilka lat młodziej! A naprawdę miała opadnięte te powieki. W dodatku sama procedura jest bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka miesięcy temu wykonałam serię 3 zabiegów laserowego liftingu powiek w Vesunie w Krakowie u pani doktor Drożniak i przyznam szczerze, że efekty są bardzo wyraźne. Jeżeli chodzi o sam zabieg to musze przyznać, że największym dyskomfortem podczas pierwszego razu było nałożenie specjalistycznych soczewek i sam fakt, że jest to zabieg laserowy w okolicach oczu wzbudzał moje obawy ale przy drugim i trzecim razie byłam już spokojniejsza. Po zabiegach skóra jest zdecydowanie bardziej napięta, a zmarszczki w okolicach oczu oraz powiek zostały znacząco zredukowane. Jeśli Panie jesteście zainteresowane poprawą wyglądu tych okolic to szczerze polecam właśnie tą metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam kłopot z opadającymi powiekami, a zwłaszcza z jedną, wieć jeszcze gorzej to wyglądało. Jeśli interesuje was plastyka powiek górnych to polecam tę klinikę ze stolicy http://www.drchecinski.pl/. efekt zabiegu jest taki jak się spodziewałam. Byłam tez zadowolona z opieki medycznej po samym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emeri
Dokladnie. Operacja ma o wiele więcej powikłań. Poza tym jeśli już decydujecie się na operację to musicie być na 100% pewne,ze zabieg będzie wykonywany prezz osobę kompetentną. Podnoszenie powiek operacyjne zostaiwa równięż często blizny i zrosty. Dlatego sama sie na to nie zdecydowałam. Robiłam plexr w Krakowie w New Life: http://new-life.com.pl/plexr/ Zabieg wykonuje się w znieczuleniu. Nie jest bolesny ( czuć tylko lekke pieczenie). Goi się to bardzo ładnie bo w ciągu 4-5 dni odpaają wszystkie pozostałe strupki ze wspomnianych miejsc. Efekt naprawdę dobry. Twarz wygląda na zdecydowanie młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Witam. Proszę osoby które miały zabieg podnoszenia brwi oto aby napisały,gdzie robiły,ile to kosztowało i czy są zadowolone? Czytałam,że podnoszenie brwi jest lepsze od korekty brwi bo oko jest bardziej otwarte i młodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to, co będzie lepiej wybrać zależy od naszych potrzeb i od tego, jakie chcemy osiągnąć efekty. Ja się zdecydowałam na zabieg plazmowy w Medycynie Młodości u dr D. Kwaśniak i jestem w pełni z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta55555
Dojrzałe dziewczęta czy ktoś robił w krokusie http://vesuna.pl/laseroterapia/lekarski-laserowy-lifting-powiek/ lifting? Jestem już po jednym i mam dwojakie info a) nie powinno się robić kolejnego w przeciągu 5lat, b) można ale właśnie że mozna ale laserem spectro, który mają tam. Ktoś się spotkał z tym zagadnieniem, bo sam salon to wiem ze ma renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anarena
Witam wszystkie dziewczyny. Jestem mloda 50+ interesuje mnie temat jaki tu poruszacie. Od dluzszego czasu zamierzam poddac sie zabiegowi usuniecia nadmiaru powiek. Rzecz w tym, ze mieszkam w Niemczech, Heidelberg slynacy z renomowanych Klinik,a z Polski okolice Wroclawia. Jesli ktoras z was ma namiar do dobrego lekarza chirurga z Heidelberg to prosze o kontakt. Niewiem sama gdzie moglabym poddac sie temu zabiegowi. Pani dermatolog z mojej miejscowosci w Polsce stosuje zabiegi laserowe. Jestem zdecydowana na zabieg ale jest dylemat, gdzie bedzie lepiej...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina 87
Ja po przeczytaniu Waszych wpisów potrzebuje w takim razie chirurgicznej korekty powiek. Do jakiej kliniki mogę udać się bezpiecznie w Kujawsko-pomorskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo0038
Znam wykwalifikowanego lekarza z doświadczeniem, ale niestety z Krakowa, która przeprowadza takie zabiegi. Na jego stronie http://chirurgplastyczny-krakow.pl/plastyka-powiek można sobie zobaczyć jaka różnica jest po zabiegu. Jest tam też cena i szczegółowy opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Knakiewicz chirurgicznie poprawiał moje powieki i efekt jest dużo bardziej rzeczywisty niż przy wykorzystaniu laseru. We Wrocławiu ciężko o lepszego specjalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaPruszków
Tylko i wyłącznie laser. A dlaczego? - nie jest bolesny - trwa krótko, zazwyczaj 2h - efekty są bajeczne: młodziej się wygląda, normalnie się widzi - powieki nie opadają - znikają zmarszczki na powiekach Polecam, bo sama robiłam!! Ale uważajcie, bo nie warto robić u byle kogo. Ja trafiłam na klinikę Dr Dethloff. I muszę przyznać, że trafiłam w dobre miejsce. Pod względem opieki nad pacjentami nie mają sobie równych, kilka moich przyjaciółek skorzystało z ich usług i są godni polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na operację. Laser raczej nie zadziała w trwały sposób. Robiłam zabieg u dr Jędrys z Krakowa i mogę ja polecić. Bardzo profesjonalna i dokładna. Wszystko wyjaśniła i odpowiedziała na każde moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robiona ppastyke powiek gornych w Szczecinie u dr Aseńko. Efekt rewelacja. Poleciła mi ją pielęgniarka która razem z nią pracuje. Przyznaje to były dobrze zainwestowane pieniądze. Zabieg mialam w znieczulenieu miejscowym. Praktycznie bezbolesny. Operowana bylam w Szczecinie, ale Pani doktor pochodzi z Krakowa i tam tez podobno operuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borykałam się z problemem powiek. Ja osobiście wybrałam metodę chirurgiczną i jestem w 100% zadowolona. Zabieg został przeprowadzony profesjonalnie w znieczuleniu miejscowym i trwał około godziny. Ogromnie się cieszę, że udało mi się trawić do Pana Dr. Mariusza Kęcika. Cierpliwy lekarz odpowiadający na każde nurtujące mnie pytania i dbający o poczucie bezpieczeństwa pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony zabieg chirurgiczny w Bona Dea u dr Agnieszki Mielnik Mierzwińskiej i jestem bardzo zadowolona. Od kilku lat myślałam nad tym żeby w końcu zrobić coś z moimi powiekami górnymi, ale dopiero niedawno poddałam się tej operacji. Rezultat jest świetny i wszystkim polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka7223
Robiłam rok temu w Katowicach u okulistki Olgi Ritter-Pasek z polecenia - była tam też moja koleżanka. Podniesienie powiek odbyło się przy pomocy plazmy Plexr - efekt taki jaki oczekiwałam i to zarówno dolnych, jak i górnych powiek. Z dolnych została usunięta wiotkość a górne ładnie się podniosły. Cena niższa niż za skalpel. Chyba mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Dziewczyny, żadne lasery, żadna chirurgia! PLASMA! Ja bardzo polecam plasmę na powieki! Dokładnie zabieg Plasma IQ u Dr Dethloff. Szybki zabieg - ok 20 min, bezinwazyjny i uwierzcie mi są efekty. U mnie powieka lekko bardzo lekko opadała ale jednak i 1 zabieg dał "jej" drugie źycie ;))! Dla mnie bardzo ważne było, aby powieka zachowała pełną ruchomość po zabiegu i tak jest ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Pol

Ja też Wiktoria mam jak najlepszą opinie o tym zabiegu o którym mówisz, chociaż u mnie miał inne zastosowanie. Ja dzięki niemu pozbyłam się niewielkiego rozstępu w cięzko dostępnym miejscu. Powiem Ci szczerze, że miałam wrażenie, że bedę musiała z nim żyć, ale ciepłe słowa od DR Beaty Dethloff zmeniły to. Dała mi nadzieje i dotrzymała słowa, za co jestem jej bardzo wdzięczna! DZIĘKUJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

ojj tak, Pani Beata Dethloff to legenda medycyny estetycznej, umie sobie poradzić dosłownie ze wszystkim. Ja u niej byłam na likwidacji zmarszek wokół oczu ( były one delikatne ) ale widoczne dla mnie, a staram sie wyglądać perfekcyjnie, chce być ładna dla swojego faceta ale dla samej siebie najbardziej. Zabieg nazywał się plasma iq bodajże i trwał bardzo krótko, może z 15 min max. Obrzęk trzymał sie około 24h i potem ujrzałam swoją twarz bez żadnych skaz! POLECAM. Niedługo wracam do P.Dethloff na ten zabieg ale z powiekami :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia

Mi na opadające powieki pomógł plexr. Nigdy nie zdecydowałabym się na zabieg chirurgiczny. Szwy, blizny... okropność. A tak szybko się goi, jest skutecznie i na długo. Czego chcieć więcej? ;) Od siebie polecam MedBeauty we Wrocławiu, na pewno będę wracać na inne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil

Miałam robiony zabieg Plexr na powiekach górnych dwukrotnie i niestety nie widać efektów. Na początku powieki może były lekko odmłodzone - skóra jakby wygładzona, ale po ok. pół roku wszystko wróciło do normy. Zabieg jest kosztowny i z perspektywy czasu uważam, że pieniądze wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten zabieg, szczerze z ręką na sercu mogę polecić gabinet lekarski w Rzeszowie - Moja Estetyka. Jest to u nich zupełna nowość która daje ogromne rezultaty. Znajoma przechodziła u nich ten zabieg i mówiła że podeszli do niej z ogromnym profesjonalizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika12

Witam! Zdecydowałam się na laserową korekcję powiek ponieważ jest mniej inwazyjna i nie bałam się że mogą nastąpić powikłania. Zabieg przeprowadziła pani doktor w profesjonalnym gabinecie Moja Estetyka w Rzeszowie. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina

Przeszłam zabieg chirurgiczny niedawno w prywatnym gabinecie Moja estetyka w Rzeszowie i jestem pod wrażeniem efektów. Wszystko przebiegło komfortowo i szybko no i co ważne bezboleśnie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

U mnie zabieg plastyki powiek wyszedł bardzo dobrze. Zabieg robiłam w klinice Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/ maja bardzo dobrych specjalistów i warto tam robic zabiegi. Teraz dośc , ze wygladam lepiej to jeszcze tak się czuję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Jak chodzi o wykonanie zabiegu blefaroplastyki to moge polecić bardzo dobra Panią dr Mielnik-Mierzwińska z Krakowa   Ja robiłam u nie w zeszłym roku taki zabieg i bardzo jestem zadowlona z efektów. Widać , ze ma dużą wprawę w tego typu zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżoanna

Ja miałam cięcie wczoraj:-)

Powieki górne. akurat wyglądam odpowiednio na Halloween:-)

zabieg nic nie boli, po zabiegu tez nic nie bolało. Wczoraj lekkie szczypanie, dziś nic.

polecam

zadna plasma - po plasmie wyglada się jak zombie, trzeba zrobić min trzy zabiegi a i tak efekt znikomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×