Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bojeSiePrzyszlości

szukam kolezanki po rozwodzie

Polecane posty

Gość bojeSiePrzyszlości

Witam, Od kilku dni coraz bardziej zastanawiam sie nad wizją rozwodu. Do tej pory miałam nadzieję a wręcz łudziłam się że będzie lepiej. Straciłam jednak siłę, nadzieję, brak mi motywacji i wiary w dalsze wspólne życie. Z mężem jesteśmy małżeństwem od sierpnia ubiegłego roku, mamy córeczkę (5miesięcy). Z mężem nie potrafimy się porozumieć praktycznie każda rozmowa kończy się awanturą ciągłymi wyzwiskami (od idiotek, kretynek debilek, jak twierdzi jestem dla niego zerem i mniej wartościowa niż gówno)do psychocznego znęcania się dochodzi przemoc fizyczna. Trudno aż uwierzyć w to że bez skrupułów potrafi uderzyć mnie kubkiem w glowę (guza mam do tej pory) rzucić mną o podłogę (mam bliznę na brodzie) czy walic głową o podłogę. Nigdy nie uslyszałam slowa przepraszam.... Drogie kobiety jak długo trwaly u Was rozprawy sądowe?Ile dostajecie alimentów? Trudno było Wam po rozstaniu?? Boje się że nie dam razy, na rodzinę nie mam co liczyć - bo nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojeSiePrzyszlości
Dodam że mam 21lat za 2miesiące 22. Studiuję zaocznie. Nie pracuję zajmuje się dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
"Trudno aż uwierzyć w to że bez skrupułów potrafi uderzyć mnie kubkiem w glowę (guza mam do tej pory) rzucić mną o podłogę (mam bliznę na brodzie) czy walic głową o podłogę." wiem ze jest Ci ciezko,ale jak Ty mozesz pozwalac na takie traktowanie? czy masz te kłotnie nagrane na dyktafon z odgłosami jak Ciew bije? masz świadków ze masz ślady pobić, moze warto iść na obdukcję. zbieraj dowody i uwolnij się od tego idioty. a waszą córeczkę też bije? jaki jest w stosunku do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojeSiePrzyszlości
mieszkam w mieście gdzie nie znam nikogo - przeprowadziliśmy się. Z przyjaciołką piszę i ona wie o wszystkim. córki nie bije jest dla niej dobrym ojcem choć nigdy nie ma czasu by z nia sie pobawić czy poswiecic jej troche uwagi. Nie nagrywałam nigdy kłutni, nie robiłam zdjęć ani nic takiego bo łudziłam się że będzie dobrzę. Mój ojciec widział rozwaloną brodę ale skłamałam że się wywrócilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
Za takie coś "przepraszam" a co to by zmieniło!!! Czy to znaczy że może Cię lać a potem słowo przepraszam załtwi wszystko??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fromlbn
dla mnie to 0 dyskusji, policja, zgłoszenie, pozew, zakaz zbliżania się, odszkodowanie- kopnij go w dupę jak najszybciej- szkoda życia.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojeSiePrzyszlości
Powiedźcie mi jak długo u Was trwaly rozprawy sądowe? Ile dostałyście alimentów i czy latwo przyznają matce dziecko do opieki bo mój mąż straszy mnie ze zabierze mi córkę bo nie mam środków na utrzymanie dodam że mieszkanie należy do mnie - darowizna od rodziców. Jakie argumenty pisałyście we wniosku rozwodowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ,nie zastanawiaj się ani chwili ,uciekaj od chorego człowieka.Najważniejsze musisz mieć dowody o przemocy ,świadków ,obdukcje ,interwencja policji ,nagrania .Wejdz na topik życie po rozwodzie tam otrzymasz wsparcie a czytając dowiesz się wiele na interesujące Cię pytania.Jesteś młoda i życie przed Tobą nie marnuj go dla drania bycie razem powinno być radością a nie koszmarem.Powodzenia nie daj się ,serdecznie pozdrawiam i będę tu zaglądała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie przyzna dzieciaka
facetowi który znęca się nad jego matką... nastepnym razem zrób obdukcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×