Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Jaki własny biznesik można otworzyć w domu? Ktoś ma pomysł? jakis wyprobowany moze? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicek
napisz podam Ci szczegóły mój adres e-mail:pracoj@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amozetak
wicek , a z kim zawarłeś umowe na te prace ? to ja odpowiem z nikim nie zawarłeś , wiec szkoda czasu na twoje głupoty ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabijanie ludzi w butelke.Kiedys celowo chcialam zobaczyc co to jest .Pisali tak jak kolega wlasnie.Obsluga e-mail.Wskazowki,polecenia itd itp.ile to bedzie kosztowalo itp.kiedy zaczelam pytac,o zarobi,wyplate,umowe i kazdy szczegol(bo zaznaczam nie chca ani nr konta,ani danych) Okazalo sie ze kolega nagle znikl i nici z pracy hehehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rguki5rl
bo kto normalny zaklada konto z bledem ortograficznym?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja już niedługo będę mamą (został mi jeszcze tydzień) I niestety los tak sprawił, że praktycznie od początku ciąży muszę leżeć Czyli co L4 mnie jedynie ratowało, a co za tym idzie o powrocie do firmy, której pracowałam dotychczas, mogę zapomnieć stanowisko jakie miałam to p.o. Z-cy Głównego Księgowego I tak zaczęłam się zastanawiać nad dodatkową możliwością zarabiania pieniędzy, właśnie nie wychodząc z domu. I szukając informacji w internecie, natknęłam się na firmę BETTERWARE - oferująca w systemie sprzedaży bezpośredniej produkty pomocne w kuchni, łazience, garderobie, domu i ogrodzie, środki czystości i produkty pielęgnacyjne. Firma działa na polskim rynku od 3 lat, dlatego łatwo jest się wybić wiem sama po sobie, bo współpracuje z nimi od 5 miesięcy i całkiem dobrze mi idzie Moje zarobki ze sprzedaży sięgają w tym momencie kwoty jaką dostawałam na etacie i to jest bardzo duży plus dla tej firmy Jeżeli ktoś z was jest chętny, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat to proszę o kontakt: mail: betterwaredom@o2.pl GG: 3393576 Bardzo dobry pomysł na biznes w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argos
Witam Po długich poszukiwaniach możliwości zarobku w internecie i przejrzeniu setek oszustw (1000zł na godzinę itp.) znalazłem serwis dzięki któremu można w prosty sposób podreperować domowy budżet, przy niewielkim nakładzie czasu można zarobić ok. 300-600zł w ok. 7dni. (jak łatwo policzyć w miesiącu to ok. 1200-2000zł) W tym serwisie trzeba oceniać strony www, polega to na tym iż jest pewna ilość stron i należy je krótko opisać (w języku angielskim) np. good, bad, excellent itp. Za każdą opinię otrzymujemy od 2 do 6 USD (czyli od 6 do 20zł) ankiet jest dosyć dużo. Po uzbieraniu 75 USD można wypłacić pieniądze za pośrednictwem systemu PayPal na własne konto !!! 75 USD = ok. 220 zł (starczą 2-3 dni wypełniania ankiet) Co należy zrobić: Krok. 1 Należy zarejestrować się na: http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=ra4don Rejestracja trwa 1 minutę i jest darmowa. Krok. 2 Logujemy się do panelu użytkownika i już mamy pokazaną ilość dostępnych ankiet, po wypełnieniu każdej pokazuje się nam aktualny stan konta. Krok. 3 Należy klikać na dane ankiety, wypełniać i zarabiać pieniądze. Wskazany serwis nie oferuje 5000 na godzinę ani 100000 w tydzień, ale dzięki temu można w spokojny sposób dorobić sobie trochę pieniędzy siedząc w domowym zaciszu. Serwis jest sprawdzony przez setki użytkowników, jest uczciwy i wypłaca pieniądze terminowo, serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×