Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
to zależy

Wróżka Wrocław

Polecane posty

Witam, poszukuję wiarygodnej wróżki z Wrocławia dla mojej koleżanki. Macie jakieś namiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nell26
Hej. Ja chodzę do pani Ewy na biskupinie. Podaję maila jakbyś chciała się do niej odezwać ewa.wrozka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani ewa polecam nie jest w wroclawia ale mozna ja odleglosc mail lub tel. Duzo rzeczy wie i czyta z kart ktorych nie moglaby wiedziec,moim zdaniem ma dar www.wrozka-ewa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam całorocznę przepowiednię u wrożbity Paulusa (http://wrozbitapaulus.pl) i w tej chwili mogę powiedzieć, że sprawdza się praktycznie wszystko. Od spraw miłosnych po zmianę pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominek27
we wrocławiu jedna para wróżbitów oszukała mnie po prostu, zapłaciłam 450zł za stek bzdur i mam nauczkę, myslałam że skoro są tacy drodzy to mają dar a tu oszuści!!!!!przykładowo zamówiłam potem wróżby u dwóch wróżek, które nie kosztowały nawet 50zł u wróżki anna tur zaplaciłam 40zł, dużo mi napisała jestem bardziej zadowolona jak z tych wrżźbitów, później zapisałam się do vitalissa zapłaciłam 30zł + rytuał na oczyszczenie drzew genealogicznych 30zł. i też jestem zadowolona tym bardziej że część się już sprawdziła dokładnie tak jak opisała. Ostrzegam tych naciągaczy co kasują po 200zł, cena nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoniłam na http://ezowymiar.pl do wróżki Irminy , oczekiwałam rzetelnej pomocy i się nie zawiodłam. Wcześniej korzystałam z usług innych wróżek, ale w rozmowach z nimi nie było tyle konkretów. Na pewno jeszcze zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna jagodzinska
odkąd pani Ewa zmarła wróżka z darem, dzwonie do tej pani na email wrozka.vitalissa@gmail.com podobnie jak u p. Ewy to co mówi pokrywa sie z przyszlością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa że u wróżki Grazyny z http://wrozkagauri.pl byłam osobiście i mogę polecić z czystym sumieniem. Zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem z Legnicy, niestety, u mnie w mieście nie ma jakiejś sensownej wróżki, byłam u takiej jednej , ale tak gadała bez sensu, że nie byłam u niej już nigdy więcej. Potem byłam u innej kobiety, kiedyś przyjmowała koło dworca, ale potem się przeniosła, tyle, że wizyta u niej przypominała wizytę u bioenergoterapeuty i psychologa razem wziętych niż u wróżki. Ba ! Od początku jej nie wierzyłam, jak tylko zaczęłą mówić, bo kompletnie nie zgadzały się fakty z mojej niedawnej przeszłości. Będąc młodą dziewczyną byłyśmy z moją przyjaciółką u jednej pani na Bieszczadzkiej bodajże i jej wróżba się spełniła, potem gdy rozpadało się moje pierwsze małżeństwo byłam u rodziny w Gnieźnie, kuzynka zaprowadziła mnie do babeczki, która wróżyła z kart anielskich i ona od początku wzbudziła moje zaufanie, bo powiedziała, że mój mąż pracuje za granicą, że poznał tam inną kobietę obcej narodowości, że ja w ciągu najbliższych 2 lat poznam mężczyznę, który świata poza mną nie będzie widział i się z nim zwiążę i wyprowadzę z miasta w którym wtedy mieszkałam. Wszystko się sprawdziło.Chciałam pójść do niej znowu, ale niestety zlikwidowała gabinet, a numer telefonu - też. Byłam też u 3 (chyba) "tarocistów", ale miałam wrażenie, że oni w ogóle nie umieją czytać z tych kart ! To była porażka! W czwartek, czyli pojutrze wybieram się do wróżki Bogumiły do Wrocka i bardzo jestem ciekawa, co mi powie. Jak macie namiary na jakieś kobiety co wróżą (nie muszą mieć profesjonalnego salonu i reklamy w prasie i necie, ale naprawdę umieją człowiekowi postawić karty, to napiszcie. Najchętniej wróżki z Legnicy, Lubina , ewentualnie Wrocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, jak obiecałam, tak piszę, ale niestety nie jestem w ogóle zadowolona z tego co usłyszałam, bo to co ona mi powiedziała to już wiem, a na przyszłość nic konkretnego. Dowiedziałam się tyle, że mój facet mnie nie zdradza, oraz , że mogę założyć sobie działalność gospodarczą, bo "jest duże prawdopodobieństwo", że się powiedzie... Porażka. To co się pytałam to "obracała kota ogonem" stwierdzała, że to ma związek z przeszłością od której powinnam się odciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, jak obiecałam, tak piszę, ale niestety nie jestem w ogóle zadowolona z tego co usłyszałam, bo to co ona mi powiedziała to już wiem, a na przyszłość nic konkretnego. Teraz korzystam z ich usług http://zagadkilosu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam wszystkich przez nijakim Arturem urokmilosny blogspot - osuzkał już dziesiątki kobiet, obecnie szukamy prawnika, który poprowadzi nasz pozew zbiorowy, czasy jego oszustw sa już policozne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrozbita.przemyslaw@gmail.com od razu mówię, że ten pan tani nie jest, ale jego wróżby zawszę się sprawdzają polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Obawiam się, że nikt się za waszą głupotą nie opowie i prawnika nigdy nie znajdziecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannatulipanowa
pannatulipanowa całym sercem polecam wróżkę u której zamawiałam wróżbę, wszystko się zgadza i sprawdza od marca zeszłego roku, wróżkę wrozka.vitalissa@gmail.com nie wiem jak to wytłumaczyć, że tak dużo się zgadza i sprawdza. dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama

ja wolę korzystać z portali ezoterycznych - wróżby online są lepsze bo nie tracisz czasu na dojazdy i tańsze. jedna z wróżek kiedyś mi powiedziała podczas wizyty osobistej żebym do niej dzwoniła na 0700 bo po 1 taniej a po 2 nie musi sprzątać mieszkania, ogarniać się jako kobieta - wiec nie generuje to jej dodatkowych kosztów i czasu nas dwojga :) i teraz od kiedy chce to dzwonię :) Fajny portal z tarotem online jest tutaj: https://wrozbytarot.online/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta

też polecam wróżkę Vitalissę, bardzo dobra fachowa pomoc, szczerze polecam. Wierzę we wróżby bo mówią prawdę, potwierdzam to. Gośka jeśli masz dobrą wróżkę na portalu to ok, ale inne wróżki i ta moja też pracują online normalnie przez telefon czy na maila i nie bierze dużo za wróżbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Centrum Wrocławia przy ul. Tęczowej 57 w Salonie Urody Belle Madame przyjmuje wrocławska wróżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka wrocław

tu macie stronke najlepszej wróżki we wrocławiu można tez zamówić przez neta wróżbę

jej strona to wrozkaalicja.pl/blog/76-dobra-wrozka-wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 10.06.2019 o 20:07, Kontakt napisał:

W Centrum Wrocławia przy ul. Tęczowej 57 w Salonie Urody Belle Madame przyjmuje wrocławska wróżka

Nie polecam . Nie chodzi nawet o wróżby, natomiast o formę ... Wróżka przyjmuje w salonie fryzjerskim , w poczekalni - wszędzie panuje hałas (muzyka , suszarki ) , pełno ludzi .... Zero atmosfery . Może nie byłoby to złe , gdyby wróżka dove brała za taką wróżbę w poczekalni mniejsza kwotę -a seans kosztuje z oczyszczeniem 150 zł , co niestety jest zdecydowanie za drogie jak na taki "profesjonalizm" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........

Nikt nic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odnowie temat - czy ktos korzystał z usług jasnowidza Michała?  Byłam raz u wróżki, wierze w takie rzeczy.  A to jasnowidz w dodatku i też sie zajmuje Tarotem i nie tylko . zawsze interesowało mnie co taka osoba moze powiedzieć mi o moim przyszłym zyciu. Ciekawe czy sprawdziło by sie to co widziała dla  mnie wróżka, bo część sie sprawdziło faktycznie ale na najwazniejsze dla mnie nadal czekam. co myslicie? Korzystał ktos z jego pomocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bizneswoman , serdecznie Ci dziękuję za ta opinie. Bardzo dla mnie pomocna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez z Wrocławia szukałam i trafiłam do Jasnowidza Michała. Sesja telefoniczna, miły , dobry człowiek, pełen zyczliwości i takiego ciepła...Bardzo mi pomógł zakończyc pewnien etap mojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×