Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona119

Niepomyslowy chlopak

Polecane posty

Hej, mam pewien "problem". Jestem z chlopakiem ponad 2 lata.Chodzi mi o to, ze on na kazda kupuje mi tylko i wylacznie kwiaty, wydaje mi sie, ze idzie po prostu na latwizne. Imieniny, urodziny, walentynki, dzien kobiet, na kazda okazje dostaje tylko kwiaty... Dobrze, ze na swieta mi ich nie kupuje... Nie chodzi mi o to, zeby kupowal jakies drogie prezenty itd., wiadomo liczy sie pamiec itp., choc o wszystkich waznych datach musze mu przypominac, bo nigdy nie pamieta i pyta mi sie kiedy mam urodziny, imieniny... Mam wrazenie, ze po prostu nie chce mu sie myslec nad prezentem, z lenistwa, po co sie wysilac jak mozna kupic kwiaty, ktor pasuja na kazda okazje... Przykro mi z tego powodu, bo ja zawsze staram sie go zaskakiwac i za kazdym razem kupuje mu jakies prezenty, nad ktorymi tez musze sie dlugo zastanawiac. Pewnie mnie zjedziecie, ze jestem materialistka, ale wcale tak nie jest... Musialam to napisac, teraz mi ulzylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i zapomnialam o rocznicy, tez kwiaty (o ile pamieta) ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja nie dostaje nic "z okazji" raczej, tylko spontanicznie- a to kwiatek, a to jakas durnostojke, bizuterie itp. z jednej strony jestes troche pazerna- "tylko kwiaty" a z drugiej mi to byloby szkoda kasy na cos co zdechnie za 3 dni powiedz mu ze szkoda ci tych kwiatow.. i zwracaj uwage na rzeczy ktore ci sie podobaja, np. w rozmowie, albo przechodzac kolo czegos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazerna? Nie chodzi mi o to, ze dostaje tylko kwiaty, ale o to, ze dostaje je tylko dlatego, ze moj facet jest leniem i nie chce mu sie nic innego wymyslac... Ile razy mu cos sugeruje, ostatnio byly to srebrne kolczyki za 10 zl, a on w ogole sie nie domysla, albo udaje. Mowie mu, ze cos tam by mi sie przydalo, a i tak dostaje kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, ze ja nie pracuje, a on dobrze zarabia, nic nie musi oplacac, cala kasa z wyplaty jest dla niego. A ja czesto sugeruje, ze po prostu przydalyby mi sie jakies rzeczy "do codziennego uzytku" ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja  nigdy nie dostawalam
zadnych kwiatow, w ogole nie obchodzimy zadnych okazji. Ja mu skladam zwykle zyczenia na urodziny czy imieniny, on raczej nie albo miesiac po czasie jak sobie przypomni, tyle ze ja nie obchodze ;) Ale rozne niespodzianki czasami dostaje, tylko ze bez okazji ;) I tez daje bez okazji ;) Moze Twoj ma taki styl. To pogadaj z nim o tym. Moj wie, ze ja kwiatow nie lubie i ze okazji zadnych i swiat prywatnych nie obchodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie kwiaty, ale bez [rzesady, chcialabym zeby czasem tez sie wysilil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carollinee
dziewczyny !!! jestem w szoku: "dobrze , że dostajesz chociaż kwiaty" , "ciesz sie nawet z tych bukiecików" , "ja od mojego nic nie dostaje"... ŻAL MI WAS;) . . każda z nas zasługuje na piękne prezenty- kto powinien kupić nam piękną zmysłową bieliznę, seksowne perfumy , biżuterię? WŁAŚNIE ON. i nie dlatego , że my same nie potrafimy sobie tego kupić, tylko dlatego, że nasz mężczyzna jest po to , by swoją ukochaną ROZPIESZCZAĆ . kwiaty? dobry prezen to spotkaniu , po kłótni , czy cudownej nocy razem. . ale na urodziny??? TYLKO jako dodatek ;) . . . pogoń go, dziewczyno, bo dla faceta powinno być zaszczytem to , że to on jest twoim ukochanym, i może robić ci wspaniałe prezenty... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy nie obchodza urodzin
ale bez okazji dostaje rozne rzeczy :) Ostatnio kupil mi dysk ;) Wiec nie taka znow drobnostka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak miałem dziewczyne to kypywałem jej rózne prezenty nie tylko kwiaty i nawet zabierałem do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow paker
zabierales do kina?! no naprawdę oryginalny pomysl, jestem pod wrazeniem :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam znajomą co dostaje
tylko perfumy :D ma już całą półkę w łazience zawaloną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona333
Tak się zastanawiam ile już z nim jesteś.....bo wygląda na to że parę dobrych lat. U mnie jest podobnie ....co mnie niesłchanie irytuje, myslę że wynika to z tego że panowie po prostu nie mają ochoty się wysilić i pomyśleć ,Chyba myślą że zawsze już przy nich będziemy, bez względu na wszystko wiec po co sie starać?? Ja ten brak starań odbieram tak ; zaraz myślę sobie że nie jestem dla niego nawet na tyle warta by pomyślał o mnie przez chwilkę co lubię z czego sie ucieszę lub co mi jest potrzebne. Za żadne skarby swiata nie mogę zrozumieć dlaczego nie może się wysilić trochę. Przez takie sytuacje mam ochotę czasem też olać jego święta ...niestety nie jestem pamiętliwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×