Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elca

praca nauczyciel

Polecane posty

Gość elca

w tym roku kończę studia i chce iść do pracy do podstawówki jako nauczycielka historii czy dyrektor przyjmując stażystę patrzy jakie oceny uzyskał na koniec studiów i z pedagogiki/dydaktyki czy przyjmuje do pracy na podstawie cv/ rozmowy kwalifikacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczkaaa
Praca w szkole tylko po znajomości, jeśli takowych nie posiadasz to naiwna jesteś, że myslisz, że od razu przyjmą cię do szkoły, zwłaszcza po kierunku humanistycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elca
w każdej pracy mówi sie ze liczą sie tylko znajomości, zdaje sobie z tego sprawę ale równie dobrze wiem ze nie jest tak w 100% przypadków i akurat do pracy w szkole w podstawówce to raczej więcej etatów jest dla humanistów bo takie maja przedmioty w podstawówkach głównie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
Kasienieczkaaa ma obsolutną rację - przecież polskiego i historii w szkołach mogą uczyć jedynie absolwenci automatyki i robotyki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel277779
zgadzam sie z kasia - po humanistyce praca w budzetowce jest ale dla znajomych, zreszta jak prawie wszedzie. i ak z pracujacych osob 80% ma prace po znajomosci, 20 - bo dopisalo im szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, ja dostałam moją 1. pracę w szkole bez znajomości, mało tego, byłam na ostatnim roku studiów, nie ma co dramatyzować, trzeba próbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×