Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bellla123

szukam przedszkola dla 4-latka z epilepsją

Polecane posty

witam mam pytanie moze ktos z was ma jaka informacje na temat specjalnych przedszkoli dla dzieci z epilepsja okolice kołobrzegu gryfic szczecina nowogardu? nie wiem gdzie pozyskac takie informacje. porady. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 DEN
proponuje ci poszukac przedszkoli tzw "integracyjnych" no a tam podstawa to orzeczenie o niepełnosprawności. w zwyklych przedszkolach bedzie raczej ciezko. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 DEN
mozesz sie przejsc tez do najblizszej poradni psychologiczno pedagogicznej-oni ci podpowiedza jak maluchowi pomoc w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam dla siostrzenca. jezdzi do szczecina na reha. rodzice jego byli w nowogardzie ale niestety nie przyjma dziecka bo niestety choroba uniemozliwila jego chodzenie. tzn. chodzi ale za raczke jeszcze troszke czasu brakuje,by sam sie puscil. to jedyny problem. wiekszosc rzeczy rozumie, tylko nie wypowiada dobrze słów, ale zrozumiec mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 DEN
to na pewno ma orzeczenie o niep. tylko wydaje mi sie ze trzeba dosc szybko sie uwinac, bo zaczal sie ponoc nabor na zwykle przedszkola i int pewno tez.W poradni powinni wszystko wiedziec-ja zalatwialam przez poradnie duzo spraw przedszkolnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×