Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mezatka27

W jaki sposob chcielibyscie byc najbardziej rznieci?

Polecane posty

Ja uwielbiam jak facet niespodziewanie do mnie podejdzie,klepnie za tylek przyciagnie do siebie i rznie od tylu lekka ciagnac moje dlugie wlosy:)A co do mezczyzny to najchetniej bym go przywiazala i wylizywala ssajac cale jajka w buzi.........mmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeliiaahh
Najlepszy spontan, uwielbiam gdy moja dziewczyna niespodziewanie wyjmie go z majtek i zrobi mocnego loda, i ma cala mokra twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no super..........zajebiscie jest tez jak facet sie spuszcza we mnie.........niewiem czemu ale w ciagu 10 sek po tym jak we mnie dojdzie ja odrazu po nim dochodze.Kobiety jak tylko poczuja sperme w cipce to odplywaja a gumki to tylko na smieci do kosza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieconyyy
Samotna jezuu :D czytając twoją wypowiedz aż się podnieciłem sam :) mi się marzy być wręcz zdominowany przez kobiete żebt kazała mi się zadowalać żebym był związany żeby robiła ze mna co zechce tylko ...a na konieć spuścił jej się na stópki ...mrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeliiaahh
JA tez lubie konczyc w kobiecie. i pozniej ten zajebisty widok wyplywajacej ze srodka spermy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieconyyy
Bądź właśnie w taki spontaniczny sposób ... że kobieta do mnie podchodzi łapie mnie za krocze masując mojego kutasa przy czym całuję się ze mną nagle wyjmuje go ze spodni i zaczyna robić laseczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak fajnie cieplutko i milutko w cipce jest jak poczuje sperme..........chociaz lepiej jest cala polknac by czuc ja we wlasnym gardle...........mmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieconyyy
Boże samotna jesteś moim chodzącym ideałem jeżeli chodzi o łóżko :) gdzie znajde taką kobiete cooo :P? twój mąż wiele traci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieconyyy
hmmm...Dobre pytanie :) ale powiem ci jeżeli chodzi o zabawy w łóżku to chyba byśmy do siebie pasowali :D ja jestem otwarty na różne nowości w łózku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie bez sexu jest zwiazek niczym 1 slowem.A poniewaz nie mam sexu to z dnia na dzien staje sie coraz bardziej napalona i niewyzyta:( nie mowiac jak dziala to na moj humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieconyyy
Albo czasem chciałbym taki scenariusz : przychodzi moja dziewczyna/żona z pracy/z uczelni otwiera drzwi zdejmuje buciki i widzi drogę z płatków róż do sypialni gołymi stopkami idzie po tej drodze do sypialni gdzie płoną świece leci w tle cicho jakaś romantyczna muzyka kładę ją na łóżko patrząc prosto w oczy mówię jak bardzo ją kocham po czym zaczynamy się namiętnie kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieconyyy
Przez was mam teraz chęć na sex :D sam jestem przed kompem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak nie umiec
odmienic slowa SSAĆ !!!! zenada to ssajac buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty
facet ale poszedłeś po bandzie :P za dużo indyjskiego kina hahahah pewnie do tego jakaś przygrywka na kobzie LP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieconyyy
Ale to jest jeden ze scenariuszy :) z flaszką też dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona??
podniecony-jesteś jakims napalonym małolatem..idz do spania, bo jak sobie wyobraze jak siedzisz przed kompem i "walisz konia\" to sie niedobrze robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieconyyy
zdziwiona?? po 1 nie wale sobie "konia " przed kompem...po 2 przeszkadza ci to w jaki sposób piszę ? jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem i zrozumiesz treść tematu to zrozumiesz na jaki temat polemizujemy ( jak byś nie znała słowa polemizować oznacza podejmować rozmowę czyli rozmawiać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona??
..jasne, nie będe Ci niczego udawadniać... mozna się przynajmniej troche posmiac..zepsułam wamten dretwy romans??? ojej ..."niom ...podniecony rozumiemy sie jak nikt inny w łożku..." "o samotna widzialem twoja cipke..."ble ble ble... męzatka wez sie zastanów czy taka rozmowa i wrzucanie twojej cipki w internet nie jest jakas formą zdrady.. bo jak narazie wmawianie sobie ze nic sie nie dzieje bardzoe dobrze ci wychodzi..pogadaj o seksie ze swoim facetem!!! bo kiedys to sie przeciwko tobie obróci!!! niech ci to twoj mózg zatruje zebys wiecej tego nie robila, bo chyba sobie nie zdajesz sprawy co to znaczy...i jak to boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieconyyy
Zdziwiona szczerze mówiąc widzę że nie masz co robić jeżeli tylko patrzysz o czym pisze z samotną ...Widze że śledzisz każdy temat w którym ja i samotna się wypowiedzieliśmy ...Raczej mnie bawi to co ty mówisz bo jest to wręcz żałosne np to że nie umiesz czytać ze zrozumieniem a po 2 to że wrzuca fotki itp to chyba nie twoja sprawa ? albo mi się tylko wydaje ups czyżby to cię zabolało ? że zachowujesz się jak stara baba która jest wścibska nie ma co robić tylko śledzi czyjeś tematy i nagle wypowiada się jaka to ona wielce mądra i wszystko wie :) ? sorry ale rozśmieszasz mnie tym czekam na odpowiedz bo chętnie się jeszcze pośmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty
fakt ze ten prawie romantyk to straszny młokos :P rozbawił mnie tymi płatkami róż hehehehe młody studencik który opanował nowe słowo i koniecznie musiał je zaraz użyć jak to było .... polemizować :P zamiast pęku róż i butelki dobrego wina to ten siedzi i skubie te płatki :P mężata inaczej :P ja rozumiem ze masz potrzeby ale żeby zaraz z dziećmi? heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona??
panie psychologu (w dodatku podniecony)tak..nic inngo nie robie tylko sledze was na forum, jestem stara zgorzkniałą babą która wszystko boli, nie tylko twoje słowa....nie umiem czytac ze zrozumieniem, ani nawet w ten sposób mówic..aha i jestem wsisbska..co wyzej widac.nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki ja mam ubaw-siedz i mysl co tutaj prawda, szkoda ze tak łatwo pokazujesz swoja twarz...ale pewnie sie cieszysz spoleczniaku , że ktos cie sledzi????no nic -idz spac bo intelektem nie grzeszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieconyyy
WIesz jeżeli tobie przeszkadza że jestem typem romantyka to nie mój problem :( ale przecież ty taka dorosła/dojrzała jesteś że wiesz wszystko najlepiej prawda :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieconyyy
ehhh czemu na tym forum przeważa ilość ludzi którzy myślą że pozjadali wszystkie rozumy do tego są tacy płytcy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieconyyy
Społeczniaku ? następne słowo którego nie rozumiesz ;s to aż boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona??
przeczytaj to swoje zdanie i sie zstanów co napisałes : "WIesz jeżeli tobie przeszkadza że jestem typem romantyka to nie mój problem ale przecież ty taka dorosła/dojrzała jesteś że wiesz wszystko najlepiej prawda ?" jasne przeszkaza mi twoj romantyzm bo jestem dorosła i wszystko wiem...bzdury totalne pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona??
nudzisz...koniec dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieconyyy
Dokładnie to samo miałem powiedzieć wiesz ? że szkoda mi czasu na bezsensowną rozmowę która nie prowadzi do niczego bo gadam z ( jak wcześniej wspominałem płytką osoba i analfabetką ) idę spać papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×