Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miarka

koszmary przedślubne;-)

Polecane posty

Im bliżej śluby tym częściej mam koszmary związane z organizacją ślubu i wesela;-) Dość często śni mi się, że wchodzimy do kościoła a nie ma nikogo bo pomyliśmy daty na zaproszeniach:- D Albo ostatnio śniłam, że poprosiłam mamę o zamówienie kosmetyczki i ona zapomniała, A ja wyglądałam jak panda z rozmazanym makijażem. Tez wam się to zdarza? Może to stres tak się objawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się czasami śniły ;) ale konkretów już nie pamiętam po prostu człowiek jest w organizacje zaangażowany, że nawet w czasie snu siedzi to w świadomości - a obawy są naturalne! uszy do góry! z perspektywy czasu wiem, że nie warto się zadręczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walewska80
Oj tak...mimo, że do ślubu mamy jeszcze pół roku...to koszmary mam co kilka dni... Ostatnio np śniło mi się, że ja spóźniłam się do kościoła o 5 minut..i wszyscy już zaczęli wychodzić...i każdy patrzył na mnie z pogardą jak mogłam tak postąpić i chłopaka przed ołtarzem zostawić:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh czyli nie wariuje?:-D Wczoraj tak się wkręciłam, że muszę jeszcze tyle rzeczy załatwić , że 2 h nie mogłam zasnąć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak miałam :D panika mnie ogarniała i o niczym innym nie mogłam myśleć (jak było coś konkretnego do dopięcia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walewska80
Oj weź daj spokój...ja mam jeszcze pół roku...i cały czas twierdzę, że na wszystko mam czas... A jak sobie tak pomyślę, to jeszcze tyle załatwiania:)))No ale mój M mnie studzi...od jutra zaczynamy chodzić na siłownię:)formę ćwiczyć i kilka zbędnych kilogramów zrzucić:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistha 69
To normalne:D Ja miałam koszmary na temat swojej sukni, że w dniu slubu otwieram szafę i "Jezus Maria jaka chujowa!" albo że nie mam fryzury ani makijażu i nikt nie chce mi pomóc... albo że mąż w dniu ślubu jest obojętny i oschły, jakiś dziwny milczący.... albo że w dniu ślubu okazuje się że przecież nie kupiłam sobie butów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się śniło że obudziłam sie i okazało się że to jest dzien naszego ślubu a ja nawet sukienki nie miałam. Myślę że wszystkie to bardzo przeżywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszyłyście mnie;-) Ten dzień już tak blisko i zaczynam lekko panikować;-) mimo ,że przygotowania idą dobrym torem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dniu ślubu i tak będziecie na innym poziomie świadomości...wszystko będzie się działo obok Was - zobaczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistha 69
zgadzam się z przedmówczynią... Pamiętam wszystko jak przez mgłę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie film z wesela to w ogóle nie wiedziałabym co się działo :D wyluzuuujcie :classic_cool: (wiem, wiem łatwo mówić jak się jest już po)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna rzecz której się boję naprawdę, to że zachoruje złapie jakaś grypę albo coś;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jaki fajny temat.... ja tez co jakis czas mam takie koszmary- nie wiem dlaczego najczesciej odnoszą sie do wygladu- np snilo mi sie ze nie mialam w domu butow bo "zapomnialam" kupic i musialam isc w czarnych albo ze nie byłam pomalowana!!! i chcialam sie wrocic a nikt mnie nie chcial wypuscic z kosciola... ale sadze ze to przez to ze bardzo duzo o slubie mysle wlasnie przed snem- a juz od dawna mam tak ze o czym intensywnie mysle przed snem to mi sie sni. ale wczoraj przeszłam koszmar- jak zwykle spozniona ze wszystkim przypomnialo mi sie ze nie mam kelnerow!!! obdzwonilam wszystkie teelfony ktore podaly mi kolezanki i nic!! kazdy mi tylko mowil ze na tą sobote akurat mieli juz po kilka telefonow. i znlazlam tylko taka firme w ktorej są i kelnerki i kelnerzy i zastanawiam sie czy tak moze byc. dzisiaj mam dac odpowiedz- i nie wiem czy szukac dalej czy zosatc przy 2 klenerach i 3 kelnerkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot margerita wiem o czym mowisz. z niedowierzaniem sluchalam mojego kuzyna jak mi opowiadal jak Jego narzeczona pamieta: był juz koniec Mszy Św.- czyli po przysiedze itp. a narzeczona do niego do ucha: "kochanie a kiedy bedzie przysiega?" serio nic nie pamietala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowanka
tez tak mam :) dzisiaj np snilo mi sie ze moj narzeczony biegał w samych gaciach w mojej pracy i z okazji wesela wszyscy prosili go do tanca :D glupie sa czasem te sny. Wiele razy snilo mi sie ze po prostu jest nasze wesele ale przyjemne sny to byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam takie sny! powtarza mi się motyw z czarnymi butami... - ?! że pieszo szliśmy z kościoła na salę, bo samochód nam się zapodział, że miałam gorset od sukienki, a na dole halkę tylko, że paznokcie niezadbane, że kosmetyczki mama nie umówiła... albo że sukienka nie ta... no i że w ostatniej chwili wszystko odwołuję - ?! :( ale ostatni sen - że wchodząc do kościoła, każdy z gości witał nas z ambony - i długo to trwało, wyszliśmy, uciekliśmy (razem!) i chyba nikt nawet nie zauważył :) ale te czarne buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też co jakiś mam takie koszmarki, bo jak się budzę to śmieję z tych snów. Nawet dziś taki miałam, śniło mi się, że w salonie gdzie zamówiłam suknię, nie mogłam jej odebrać tuż przed ślubem bo jej nie zamówili i w zamian dali mi suknię wyglądającą jak halka zrobiona z jakiegoś tandetnego, obrzydliwie czerwonego mateiału, a gorset był biały. Do tego miałam taki kiczowaty, ogromniasty welon na czubku głowy, wszyscy goście patrzyli w kościele na mnie z takim grymasem na zasadzie: "wygląda przeokropnie, ale nie dajmy po sobie tego poznać". Ale ja lubie te sny, budzę się w dobrym humorze dzięki nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot magenta, od dawna miałam ci napisac, że na widok Twojego nicku dostaję dreszczy. pozytywnych oczywiscie :) mało brakowało a kupilibysmy Focusa TYLKO ze względu na ten kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tak macie bo bardzo dużo myślicie o tym wszystkim... Co można stwierdzić nawet po Waszej aktywności na tym portalu... My nie przejmowaliśmy się wcale, z przygotowaniami nie szaleliśmy, w konsekwencji jakiś sen (nie koszmar) nt. tego dnia miałam ze 3 razy przed. Natomiast po trochę więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego ,ze jest teraz taka presja żeby ślub i wesele było idealne? Kiedyś się robiło wesele na szybko, w namiocie pod domem. Z domowym jedzeniem itp. Sukienki były pożyczane, kwiaty byle były. A teraz panna młoda ma być taka idealna, wszystko musi być super to is tres się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój nick jest hołdem dla tego koloru :D zwariowałam na punkcie takiego koloru samochodu i też bym kupiła gdybym tylko miała kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałaś go na żywo? bo ja tylko w reklamie i zastanawiam się czy na żywo też jest taki piękny ps. sorki za off-topikowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie nie napewno nie
ja kupiłam swoja sukienke ale musze ja skrócić. Ostatnio snilo mi sie ze została obcięta zbyt krótko i miałam na sobie takie czekoladowe trepy i nikt nie miał nawet pozyczyc mi białych butów:( czest sni mi sie ze ide z nieuczesana głowa i nie pomalowana albo ze nic nie slysze:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hot magenta - a widziałaś go na żywo? bo ja tylko w reklamie i zastanawiam się czy na żywo też jest taki piękny" widziałam. jest przepiękny. i trzeba za niego dopłacić 3 tysiaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka, taki świat się robi, i to nie tylko w kwestii ślubów... Nam zależało żeby mieć jak najszybciej z głowy bo wesela nie chcieliśmy w ogóle. Było tylko ze względu na rodzinę, ale było super. A najszczęśliwsi jesteśmy teraz że mamy z głowy. Na całe życie :D:D:D Ale jeśli właśnie ktoś podchodzi do tego inaczej (co jest znacznie częstsze) to właśnie pojawiają się nerwy. Ale wszystko będzie super, zobaczysz :) Zresztą i tak niewiele będziesz pamiętać, więc ewentualnych drobnych niedociągnięć nie zauważysz :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam tez koszmary....nikomu tego nie opowiadam,ale zle sie potem czuje po tych snach:( Snilo mi sie ze byl dzien slubu,a ja fotografa nie mialam i gdzies biegalam chcialam zalatwic..hehehe drugi sen ,ze orkiestra nie przyjechala i kazalam grac komus innemu z rodziny:)to juz bylo smieszne,ale ja bylam przerazona:) jeszcze mama takie sny,ze jest dzien slubu,a tu nikt sobie nic z tego nie robi...wszyscy chodza normalnie rozmawiaja,a ja im mowie ,ze dzis..slub!No masakra:) Chyba dlatego sie tak dzieje,ze mam duzo teraz na glowie.... Miarka nie przejmuj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JankaKowalska
Ja tez miałam koszmary, różne najróżniejsze, a to ze sukni zapomniałam, a to że poszłam do kościoła w jeansach i tak poszłam do slubu, a to że to nie mój mąż :P. Nie pamiętam za bardzo bo to było dawno. Mój mąż tez czasem opowiadał różne sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie sniło ze przyjezdzamy po slubie na sale weselną a tam nic nie naszykowane, jeden wielki bałagan a włascicielka sali siedzi pijana. Jak sie obudziłam to odrazu odetchnełam z ulga ze to tylko sen. Mojemu tacie sniło sie ze zabrakło wódki na weselu, a mojej mamie ze kupiłam strasznie brzydka suknie w brązowym koloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×