Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam kiepski dzien

czy wasi faceci maja dzieci z poprzednich zwiazków?

Polecane posty

Gość mam kiepski dzien

jescze nie maz, nie utrzymuje kontaktu z zona i dzieckiem, alimenty placi FA. Nie wiem czy wiazac sie, mam obawy. Jestem młoda i to jest właśnie powód dla którego mam wątpliwości czy z nim dalej być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanów się czy warto
skoro bydlak wyrzekl sie dzieci - ciebie też wydmucha i zostawi. Chcesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka w bojach z ex
gdyby nie wielka miłość do syna, jego opiekuńczość i odpowiedzialność nie byłabym z moim facetem, pomimo, że jest mi przeznaczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie twoj problem
co to za smiec co nie utrzymuje kontaktow z wlasnym dzieckiem w zyciu bym sie z takim bydlakiem nie zwiazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma dzieci z małżeństwa utrzymuje z nimi kontakty, nawet dośc bliskie, bo jedno mieszka z nami a co ma wiek do tego, czy być z dzieciatym, czy nie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyna 456
ewa nie wiesz cowiek do tego? to ze bedac mlodym mozna jeszcze przebierac i wybrac sobie faceta bez bagarzu, a kobiety po 30 tce niestety juz nie maja co wybrzudzac wiec i dzieciaty rozwodnik powinien byc dla nich ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tu się bardzo mylisz, bo po trzydziestce mialam zdecydowanie więcej chętnych do związku niż w okolicach dwudziestki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaaaaaaaaaaak ewuniu
bo po trzydziestce dawalaś oglosznia że szukasz facetów do dmuchania. Hahaha. To i cie dmuchali.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mialam zdecydowanie więcej chętnych do związku " nie umiesz skladać polskich liter, nie znasz znaczenia wyrazu związek czy tez dla ciebie związek oznacza dmuchanie, bo nie rozumiem uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mój mąż nie interesował się swoimi dziećmi, gdyby nie płacił na nie alimentów, gdyby z nimi nie utrzymywał kontaktów, gdyby nie mogły na niego liczyć, nie byłby moim mężem, przestałby być nawet znajomym w chwili gdybym sobie jego stosunek do własnych dzieci uświadomiła. A tak poza kwestiami moralnymi to pomyśl, że on nie płacąc alimentów, powiększa swój dług wobec FA. Ja bym się bała wiązać z notorycznym dłużnikiem, bardzo bym się bała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gronostaj siedemdziesiat lat
Ingeborga ojojoj wzruszył mnie twój wywód. jakas ty szlachetna, gdyby twoj dziecioróbn nie interesowałse dzieckiem to bys z nimnie byla, i te ciete uwagi. co za durna idiotka z ciebie i lepiej sie zamknij :D bo smierdzi ci z pyska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gronostaj siedemdziesiat lat
ingeborga nie probuj udawac hmm myslacej osoby :) ciezko ci to udawanie nawet wychodzi a teksty ala konstruktywne nie bardzo do ciebie pasuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piatkowica
Ja jestem z facetem ktory ma dzieci z poprzedniego zwiazku, wlasnie ten weekend jest ich :( Powiem szczerze nie jest latwo a wlasciwie jest cholernie trudno. Przywozi je co 2 tygodnie na weekend bo mieszkaja w innym miescie, wiec to niby nie duzo, ale i tak ledwo daje rade. Jesli nie jestes przekonana o milosci lepiej uciekaj poki masz czas. Dla mnie to byla milosc zycia i do wyboru mialam spedzic zycie do konca sama, albo bez milosci w zwiazku, albo - co wybralam z milascia, ale z tymi cholernymi dodatkami. Nie zaluje, a moze zaluje ze spotkalismy sie za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×