Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ah urzędnicy

Czy facet urzędnik to leń?

Polecane posty

Gość Ah urzędnicy

Bez żadnych ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy chcecie
dobra i pewna robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Womennocryyy
W życiu bym nie chciała urzędnika. Chyba, że byłby takim współczesnym Franzem Kafką - ten był przecież nieco innym urzędnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzedniczka z
i choojwo platna...ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zlego w urzedniku
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Womennocryyy
To, że ma nudną pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzedniczka z
Ambicje to oni mają .nic poza tym....w moim urzędzie jedynym chłopem jest informatyk( czyli mało urzędnicze stanowisko).....i to jest tak że nabiera taki doswiadczenia, wyszkoli się i ucieka do firm prywatnych. wcale się im nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i nudna
ale pieniadze do domu przynosi. lepszy urzednik niz brudny robol co rowy kopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Womennocryyy
Lepszy wolny zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale male pi
co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i nudna
zeby miec wolny zawod to przez cale liceum trzeba ryc, zeby dostac sie na studiach. wolne zawody to promil wsrod spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jazda szukać nowego Kafki,bo ten juz nie zyje. Nie wiecie chyba jakie miał relacje z kobietą. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale male pi
to może Kafką ochrzścimy naszego staroste ze St

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Womennocryyy
Wiem, jakie miał, bo interesuje mnie wszystko, co dotyczy pisarza. To był biedny, nieszczęśliwy facet, jeszcze ojciec zawsze był dla niego złowrogim cieniem. Mimo tego żyl w dwóch światach - miał taką pracę, ale i świat, w którym pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman no brawka:))Urzednik na wysokim szczeblu albo w Brukseli jest ok poza oszołomami i Marcinkiewiczem:))Mierz wysoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzz....
Co za bzdury dzisiaj wiekszosc obsady urzedow to mgr prawa czesciowo tylko absolwenci innych kierunkow .... zeby dostac etat trzeba przejsc przez kilka etapow konkursu ktory wymaga znajomosic wielu ustaw. A po podjecu pracy jest masa szkolen poznawania nowych ustaw itd. I nie uwazam ze mozna to wiazac z lenistwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzz....
Najczesciej zaczyna sie od niewysokiej pensji i stanowiska referenta a;bo podinspektowa a czasem stajac sie kierownikiem a osoby po prawie rowniez bywaja Dyrektorami w urzedach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bzzzz....
to pewnie mgr prawa co nie mogli aplikacji zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×