Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psychodelka

Jak odzyskać chłopaka

Polecane posty

Gość psychodelka

Witam.Mam problem.Od pewnego czasu obracałam się w towarzystwie kilku dziewczyn,które ponad wszystko ceniły sobie mocno zakrapiane imprezy,okazyjny seks. Ja zawsze byłam inna,wszyscy mnie uświadamiali w tym,że nie pasuję do nich.Pewnego dnia poznałam fajnego chłopaka.Po kilku dniach znajomości,czułam się przy nim tak,jakbyśmy znali się całe wieki. Od pewnego czasu nasz kontakt prawie się urwał.Ale niedawno spotkaliśmy się na imprezie. Powiedział,że bardzo mu się podobam,ale jego koledzy wyrobili mi opinie przez to,z kim się zadaję ,chociaz nie jest do konca pewny czu dobrą opinię mi postawili .Naprawdę bardzo zależy mi na tym chłopaku,ale sama nie wiem jak udowodnić mu,że nie jestem taka jak moje koleżanki? zrobiłam już pierwszy krok-odciełam się od nich,ale nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daje rady
najpierw zerwij wszelkie kontakty ze złym towarzystwem przez kilka miesiecy zyj swoim zyciem napewno on to zauwazy jesli on sie nie odezwie sprubój sie wtedy skontaktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedy byłem w takiej sytuacji zamówiłem urok miłosny na magicznerytualy.pl i zdobyłem miłośc ukochanej. Czy to etyczne? Nie obchodzi mnie to. Jestem ogromnie wrażliwy przez co bywam łatwym celem dla osób płci przeciwnej. Muszę sobie jakoś radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj byly chlopak w ciagu dwoch lat odszedl ode mnie 3 razy,z byle powodu i do swojej eks. za kazdym razem gdy wracal gral na moich uczuciach i wybaczalam mu wszystko do nastepnego odejścia. Ale przysięgłam sama przed sobą, że to zmienię. Zamówiłam urok miłosny na stronie http://urokmilosny24.pl , po tym w końcu zaczął mnie naprawdę szanować. Teraz jest między nami tak jak powinno być w każdym normalnym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij kontakt z tamtym towarzystwem - faceci nie lubią "puszczalskich" dziewcyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z magią zwłaszcza czarną nie ma żartów. Lepiej kierować się w stronę światła. Biała magia też działa, o czym sama się przekonałam. U mnie pomógł rytuał z http://magia-anielska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×