Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakers 23

mam takie pytanie.

Polecane posty

Gość krakers 23

witam, mam 4 miesiecznego synka, podejrzewam, ze ma on alergię na grzyby (bynajmniej nie na halucynki;) w poniedziałek będzie on miał robione testy z krwi, ale nie wiem na jaki rodzaj grzyba mam mu zrobić ten test (pani w laboratorium wymieniła mi 4), czy któras z was robila taki test dziecku? jak tak to na jaki rodzaj grzyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers23
nikt nie robił takiego badania, prosze to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka od logestu
moze zrób na wszystkie 4 Ja córce 9 letniej bede robic cały panel to bedzie i taniej niz pojedynczo i wiecej sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
rozumiem ze chodzi o grzyby znajdujace sie w domu i otoczeniu... niestety nie wiem jaki jest najszestszy;/ a nie mozna zrobic na wszystkie 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers23
można, tylko chodzi mi o to, żeby nie wydawać tyle kasy, bo nawet robiac 4 rodzaje grzybów, do tego dochodzi jeszcze białko mleka krowiego i kurz, a to juz wydatek 240 złotych bo robie je prywatnie (na badania na oddziale alergologicznym musze czekać 3 miesiace) wiem, ze na takich badaniach nie powinnam oszczędzać, ale nie mam teraz takich funduszy, a tu liczy sie czas. dlatego pyatm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka od logestu
Alternaria i Cladosporium to zrób na te dwa Sa najpopularniejsze Ale mozesz zapytac o to na takim forum medycznym COMMED Jest fajne i tam czesto lekarze odpowiadaja na pytania i jeszcze maila dostajesz ze ktos odpowiedział na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers 23
okej dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×