Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadowa mama

co kupić teściowej na urodziny?

Polecane posty

Gość listopadowa mama

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers23
ale nielicząc trutki;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaka
cyjanek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa mama
tak, to bedzie bonus hehe, ale tak poważnie, bo mam straszny dylemat, a jak nic jej nie kupię to mnie zje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hertybaba
zastanow sie co lubi twoja tesciowa, moze ma jakies hobby, czyms sie interesuje (oprocz waszego zycia ;-) ) o czyms tam sobie marzy - w ramach rozsadnych granic finansowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopeczka
Ja nie miałam kasy to upiekłam jej torta , była zachwycona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnego nicka mi nie puszcza!
Polecam przeurocze czekoladki z chocolissimo. Zamówiłam takie na walentynki dla mojego Chłopa, przecudne opakowanie, czekoladki takie jakich w życiu nie próbowałam...........smak i wrażenia nie do opisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy w jakiej kwocie, ja Ci napiszę co my już kupowaliśmy albo co jeszcze zamierzamy kupic: ramka na zdjęcia ze zdjęciem wnuczka coś ze szkliwa(komplet do kawy) dobry krem(np. pod oczy) komplet do kąpieli (myjka, peeling, płyn... - to wszystko w jednym kolorze i w pięknym wiklinowym koszu z kokardą) my ostatnio kupiliśmy prześliczną podomkę, taką jakby jedwabną(cieniutki szlafroczek) zegarek (elegancki posrebrzany/pozłacany) kosz kwiatów perfumy(zapach jakiś uniwersalny albo jakaś nowośc, jak nie będzie używac to trudno, spróbowac warto) coś z kosmetyków - tusz do rzęs, cień.. wiesz czego używa szal komplet sztucznej biżuterii (jakieś fajne korale + kolczyki) zestaw albumów na zdjęcia karnet na jakiś zabieg kosmetyczny wazon na kwiaty noże(takie ekstra w drewnianym bloku) kosz słodycze + wina ... ja to bym tak mogła wymieniac i wymieniac:) pomysłów mam milion;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa mama
kupilam jej juz ramkę i dałam do srodka zdjecia synka, ale to mi sie wydaje, że tak samo to za mało, wino odpada, bo dostawała przez ostatnie 10 lat;) słodycze moge jej kupić lub zestaw do herbaty lub coś, bo ona to w sumie żadnych zainteresowań nie ma siedzi ciagle w domu i sprząta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym kupiła bilet na jas=kieś wakacje ale tylkow jedną stronę ;) A tak poważnie to u as zawsze się sprawdzał kosz z kwiatami żywymi. Później jak te żywe więdły to moja teściowa zamieniała je na sztuczne. Ona w ogóle ma hopla na punkciekwiatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko siedzi w domu i sprząta to kup jej moze dobry krem do rąk(alessandro, peggy sage itp - ok 50zł) moze miec zniszczone dłonie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojej bym kupiła
cyjanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukier w kostkach
który posłuży jako bombonierka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moją pytam co potrzebuje bo ona woli dostawać prezenty raczej praktyczne coś, co potrzebuje itd. Ostatnio był krem przeciwzmarszczkowy taki z tych powiedzmy z górnej półki, raz zestaw kuchennych noży itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karma334
Jeśli Teściowa pracuje gdzieś w biurze, lub pełni ważną funkcję to zawsze dobrym prezentem jest długopis. :) Ale nie jakiś zwykły, tylko z kryształkami, albo coś takiego. Świetna rzecz. A ostatnio szukając pomysłu na prezent trafiłem na stronę imienniczek.pl - warto mieć w zakładkach, żeby nie zapomnieć o imieninach np. teściowej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bombonierkę dla teściowej czyli cukier w kostce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torebka - my kobiety zazwyczaj kochamy torebki :-) Ja swojej ostatnio kupilam pod choinkę. Była zadowolona. Do środka schowaj ramkę ze zdjęciem wnuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam tu http://www.helios-szklo.pl kryształowy wazon. Super, bo wygląda bardzo elegancko, mimo że prosty wzór. Teraz kryształy się ludziom kojarzą ze starociami, a niesłusznie, bo mogą być też nowoczesne. Oni tam mają masę rzeczy szklanych i kryształów. No i przesyłka do domu, nie trzeba się martwić, że nam się wytłucze coś po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
może jakieś wino, ja zamawiam na http://www.wina.com.pl/ czasem nawet jak idziemy na obiad do teściów to zabieram je ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym pomysłem na prezent są vouchery :) Polecam wykupienie do escape roomu New World 22. Świetne miejsce, niezapomniany klimat i okazja do tego żeby naprawdę się sprawdzić w roli detektywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wysyłam pocztą kwiatową bukiet i tyle. Nie rozczulam się nad prezentami mimo że moja teściówka to nie jest taka zła kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjauuu
Może coś do domu? W sklepie cooldom.pl kupiłam piękny zestaw filiżanek. Moja teściowa bardzo ucieszyła się z takiego prezentu. W ogóle w tym sklepie mają przepiękne rzeczy, sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłódkę na gębę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się rozsądnie doradzić nie znając osoby, jej wieku, aktywności zawodowej, zainteresowań. Same kwiaty to nie prezent, ale dodatek. Chyba mało o niej wiesz i mało lubisz swoją teściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam sie, ze trzeba wiedzic cos wiecej. Tesciowa moze miec 45 kat i 90. Moze byc profesorem uniwersytetu i sprzątaczką , ateistką i dewotkąjezdzic na nartach i chodzic o kulach, itd itp. Oprócz uniwersalnych kwiatrow trudno zaproponować prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noże kuchenne? Przynajmniej ja kupiłam taki ładny zestaw dla moich teściów kiedyś i się sprawdziło. Ale wtedy to wiadomo że nie może to być byle co. Znalazłam na szybko takiego Opinela z możliwością graweru co wydaje się być naprawdę fajne dla teściowej https://scyzoryki.net/c/217/noze-classic-noze-opinel.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

Może płynny kolagen? Osttanio na blogu mamabezrecepty czytałam (nie daje mi wstawić linka), że jest o wiele skuteczniejszy niż kremy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×