Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pkuuu

trampki/adidasy converse. Co myślicie?

Polecane posty

Kupiłam dziś buty converse takie http://allegro.pl/item945746856_trampki_converse_one_star_os_low_pro_mid_wb_39.html Co o nich myślicie? Bo ja juz zgłupiałam...Na poczatku strasznie mi się spodobały, kupiłam i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam. Po 1 dlatego, że sporo kosztowały i będąc studentką są to dla mnie grube pieniądze. Ale z 2 strony te buty są z naturalnej skóry więc wiadomo, że nie będa kosztowały 50 złotych. Co o nich myślicie? Ładne? Weźcie mnie jakos pocieszcie bo mam wyrzuty sumienia, że dałam tyle za trampki:D. Mogę je zwrócic w ciągu miesiąca i teraz się zastanawiam co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham trampki
Dziewczyno, te buty sa super, nigdy w zyciu ich nie oddawaaj !!!!:) ja mam bzika na punkcie trampków i wydaje na nie majatek, ale na szczescie wyrzuty sumienia mnie nie nachodzą i Tobie tez radze odłożyć watpliwosci na bok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie...widzę, że nie jestem sama w wydawaniu prawie 300 złotych na trampki:D :) Trochę mi lepiej. Echh ja to dziwna jestem, najpierw kupuję a później rozpaczam, że za drogie, że nie takie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko oryginalne od conversa. wersja skórzana jest całkiem fajna w klasycznych kolorach offtopic los tego chłopaka strasznie mnie wzruszył. stara się on (Adam) odszukać swoją piękną nieznajomą i w tym celu porusza pół internetu! już jest sławny nawet. podobno jak ta dziewczyna obejrzy ten filmik to będzie wiedzieć, że to właśnie o nią chodzi. to jego jedyna szansa. http://www.maxior.pl/film/140411/Pomozcie_mi_prosze_odnalezc_dziewczyne sorry za oftopic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne ! Będą Ci służyły na lata sama miałam kiedyś Conversy i nosiłam je przez 4 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne ! Będą Ci służyły na lata sama miałam kiedyś Conversy i nosiłam je przez 4 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi trampki za 10 zł służą już 3 lata,a jako biedna studentka uważam Conversy za snobizm :P Zresztą większosc wzorow mi sie nie podoba. Za to za Vansami szaleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deceex
mi sie nie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampkarz od dziecka
Też mam takie trampki.Dobrze się w nich gra w piłkę i długo trzymają.Nie tam jakieś korki..Trampki są świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super trampki
super sa te trampki :) nie ma czego zalowac, ja za moje ktore kupilam niedawno z Nike dalam 359 zl i nawet ich nie ma na allegro jeszcze i nie zaluje tego zakupu :) Ja wogole wychodze z zalozenia ze na dobre buty nie ma co zalowac kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×