Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viktoria666

dlaczego mięśnie stwardniały, a tłuszcz pozostał

Polecane posty

Gość viktoria666

od dwóch tygodni wykonuje ćwiczenia na płaski brzuch oraz na nogi, uda, pośladki. podaje strone z ćwiczeniami, abyśćie wiedzieli jakie to ćwiczenia : http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=48&dz=11&page=1 http://www.fitnessonline.pl/cwiczenia-na-plaski-brzuch/ niestety niewiele one mi pomogły, poniewaz nie zauwazylam aby ubyło mi tkanki tłuszczowej. natomiast oponka na brzuchu w ogóle nie zmalała. wręcz przeciwnie - mięśnie ''stwardniały'' i wypchało mi brzuch. a tłuszcz pozostał. i nie mogę tego w żaden sposób odwrócić. przestałam je wykonywać, bo jestem załamana efektem. pomóżcie mi, aby mój brzuch zmalał... oraz jak pozbyc sie tej tkanki tluszczowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria666
czyli mam nadal kontynuować te ćwiczenia? a brzuch zmaleje, a tłuszcz bedzie ubywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria666
dzięki za odpowiedz. czyli będę nadal kontynuawała te ćwiczenia. a brzuch mam nadzieje, że zmaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria666
ale napewno tak sie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadze, ze musisz zastosowac diete redukcyjna, od takich cwiczen nie zniknie ci "miejscowy" tłuszcz, bedziesz miala miesnie,ale pod tluszczem, zeby bylo je widac,trzeba schudnac po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppu
źle, źle, źle! kochana najpierw konieczy jest trening 'spalając' czyli tzw. aeroby - np. rower, bieganie, stepper, orbitrek. To co wykonujesz to treing kształtujący - mięsnie się kształtują pięknie, ale tłuszcz je zasłania. poczytaj o tym a forum sfd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twarde miesnie z lydek jak moge sie ich pozbyc?? mam w 39 cm i zaczelam cwiczyc i zrobily sie twarde boje sie ze ł.ydki sie jeszcze bardziej rozrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli w ogólnym bilansie kalorycznym wychodzisz na 0 to nie ma co sie dziwić.Ćwiczenia kształtujące nie spalają aż tak dużej ilości kcal by były wyraźne efekty,dołącz dietę redukcyjną i aeroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×