Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elika35444

co mam zrobic???prawo jazdy

Polecane posty

Gość elika35444

Witam!Mam pewien problem, chodzi o prawo jazdy, otóż mój brat jest instruktorem nauki jazdy i powiedział, że jak chcę do mogę do niego przyjechać(około 500km ode mnie) i zrobić kurs i zdać tam egzamin, oczywiście za kurs nie płaciłabym nic, ale za egzamin tak, ale nie wiem czy jechać, bo moi rodzice nie mają samochodu i nie wygląda na to, że mieliby w najbliższej przyszłości mieć i nie wiem czy jest sens jechać i zdać te prawko,a później nie miałabym i tak czym jeździć, doradźcie coś co mam zrobić , byłabym wdzięczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedź teraz żeby zdać prawko - to istne cyrki trzeba wyprawiać .A brat jak jest instruktorem - zawsze pomoże i zna pewnie kogo trzeba . A że samochodu rodzice nie maja - ale Ty mozesz mieć - teraz za parę zlotych mozan kupic cos tylko na dojazdówkę . Zresztą prawko - nie bialy ser - nie przeterminuje sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×