Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 5500

odkurzacz

Polecane posty

Gość 5500

witam, chciałabym kupić odkurzacz i nie wiem na jakie sprawy mam zwrócić uwagę. W sklepie jest duzy wybór mi jednak zależy po prostu żeby dobrze odkurzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danero
Polski Zelmer!, mam od lat, teraz mam najnowszy model i się spisuje bardzo dobrze! bardzo dobry i w przystępnej cenie! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5500
no a jaką moc należy brać pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danero
W przedziale 1500W-2100W będą najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też całkiem niedawno miałam podobny dylemat- na rynku jest ogromny wybór odkurzaczy. ja zdecydowałam się na zelmer i jestem baaardzo zadowolona!!!! ja zwracałam uwagę na takie oto szczegóły: - moc min. 1600W - stalowe rury (nie plastik!!!!!) - długi kabel - automatyczny zwijacz kabla - przystawki, z których najlepszą jest chyba turboszczota (rewelacyjna do dywanów z długim włosiem!) - no, ja kupiłam piorąco-zwykły;) więc istotne dla mnie jeszcze były te pojemniki na śmieci i wodę (filtr wodny) A tak naprawdę jedynym ograniczeniem przy wyborze odkurzacza niestety jest cena! im masz więcej pieniążków do przeznaczenia na zakup, tym lepszy model kupisz...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
ja kupiłam zelmer odyssey ,mz turboszczotke i z niej jestem najbardziej zadowolona.W dodatku jest niewielki nie zajmuje duzo miejsca a i ma jeszcze szczotke do parkietow i twardych podlog taka co nie porysuje ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wszystko zależy jakich funkcji oczekujesz od odkurzacza. Bo możesz wybrać standardowy, albo piorący, czy jakiś inny. Fakt, że w sklepach jest duży wybór, ale ja jak kupowałam odkurzacz kupiłam na magicznaplaneta.pl zwykły standardowy;) i jestem z niego bardzo zadowolona. A jak potrzebujesz takiego, który ci wyczyści dokładnie dywany, to może wybierz piorący. ;) Ale też ja podobnie jak inni kierowałam się głównie ceną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyślijcie do mnie tego pana z filmiku, niech mi chociaż 5 razy dziennie mieszkanie odkurza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja też zamawiam! :D A co do odkurzacza - nie zdawałam sobie sprawy, że te piorące tak ułatwiają życie. Sama takiego jeszcze nie mam, ale rodzice ostatnio zmienili na piorący (też z resztą na LG) i mam jest zachwycona, że nie musi na kolanach szorować dywanu. Jak podejdzie u mnie wymiana odkurzacza, to też taki wybiorę. Mam nadzieję, że w pakiecie będzie ten pan ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numberłan
ja się wcale nie dziwię, że masz problem z tym, żeby wybrać odkurzacz, ale mogę Ci podpowiedzieć jak ja wybierałam po pierwsze warto sobie odpowiedzieć na pytanie, czego od takiego odkurzacza oczekujesz?? Ja musiałam mieć bardzo dokładny bo nie cierpię kurzu no i mam alergię więc dla mnie bardzo dobry jest odkurzacz Bora MPM z filtrem wodnym, dzięki temu filtrowi nie ma opcji, żeby jakiś kurz został w mieszkaniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TolaMin
A może w takim razie warto pomyśleć nad robotem odkurzającym który na pewno w dużym stopniu ułatwi Wam ogarnięcie domu z resztą tak samo jak nam kiedy przeprowadziliśmy się z małego mieszkania do sporego domu jednorodzinnego. Dlatego jeżeli bedziecie na etapie poszukiwań to polecam zajrzeć do oferty https://superrobot.com.pl gdzie kupiłam model I-Robot ROOMBA E5 sprawdza się super i zawsze jak wracam z pracy wszystek resztki i drobiny są sprzątnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukam dobrego irobota. Odkąd wróciłam do pracy ciężko mi jest pogodzić pracę. sprzątanie i opiekę nad dziećmi także ułatwiam sobie życie jak tylko można. Moja siostra tez jakiś czas temu zainwestowała w irobota roombę i jest niezawodny dociera w każdy kont i dokładnie odkurza. Widzę że na superrobot.com są bardzo tanie tego typu roboty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapracująca
Dnia 17.12.2018 o 22:40, Kaja21 napisał:

Właśnie szukam dobrego irobota. Odkąd wróciłam do pracy ciężko mi jest pogodzić pracę. sprzątanie i opiekę nad dziećmi także ułatwiam sobie życie jak tylko można. Moja siostra tez jakiś czas temu zainwestowała w irobota roombę i jest niezawodny dociera w każdy kont i dokładnie odkurza. Widzę że na superrobot.com są bardzo tanie tego typu roboty. 

Też właśnie się zastanawiam nad zakupem robota sprzątającego. Przy małych dzieciach odkurzać trzeba niemalże codziennie czasami i zdarzało mi się nawet 2 razy dziennie. Teraz wróciłam do pracy i jak wracam o 17 to już nie mam sił na nic a co dopiero odkurzać wolę ten czas spędzić z rodziną. Na superrobot widzę sporo robotów sprzątających za niewielkie pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka miesięcy temu tez kupowałam robota sprzątającego na superrobot.com.pl głównie dla tego że był akurat na promocji i udało mi się dostać bardzo dobry model za niecałe 2,5tyś. Sklep ma ogólnie bardzo dobrej jakości urządzenia, przesyłka na czas polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2019 o 21:37, Justysia233 napisał:

Ja kilka miesięcy temu tez kupowałam robota sprzątającego na superrobot.com.pl głównie dla tego że był akurat na promocji i udało mi się dostać bardzo dobry model za niecałe 2,5tyś. Sklep ma ogólnie bardzo dobrej jakości urządzenia, przesyłka na czas polecam. 

A można wiedzieć jaką markę tego robota odkurzającego posiadasz? 

Ja kupiłam kilka miesięcy temu w markecie na promocji i niestety tragedia. Dałam za niego około 700zł teraz żałują że nie dodałam kilka złotych więcej tylko skusiłam się na chińską podróbkę:(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, mileczka napisał:

A można wiedzieć jaką markę tego robota odkurzającego posiadasz? 

Ja kupiłam kilka miesięcy temu w markecie na promocji i niestety tragedia. Dałam za niego około 700zł teraz żałują że nie dodałam kilka złotych więcej tylko skusiłam się na chińską podróbkę:(

 

Takich odkurzaczy jak robot sprzątający nie warto kupowac w marketach i to jeszcze na promocji bo są to podróbki. Pochodzą maximum pół roku i padną oczywście gwarancji nie uznają itd. Jak już decydować się na robota to ze sprawdzonego sklepu i dobrą markę. 

Ja akurat postawiłam na samsunga z superrobot i jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×