Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blikpol

Jak to wytłumaczyć?

Polecane posty

Gość blikpol

Że inni mają swoje drugie połowy a ja kurde jakoś znaleźć nie mogę. No co jest. Nie jestem brzydka, faceci się za mną oglądają, tylko oglądają. Nic więcej. Nie jestem zadufana w sobie, mam swoje pasje, mam wiele zainteresowań, bardzo dużo czytam, można ze mną porozmawiać prawie na każdy temat, mam wyrobione swoje zdanie. I co? Jestem sama jak kołek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo Prawdy
A ile masz lat i skąd jesteś?? Może uda nam się rozwiązać Twój problem (hihi) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blikpol
Nieważne ile, ważne że jestem sama. Jak to jest, że jak spotykam fajnego faceta to okazuję się już zaobrączkowany? Już nie ma wolnych facetów? Interesujących, z pasją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami faceci boją się inteligentnych kobiet, takie, które wiedzą czego chcą od życia.. z obawy, że mogą dostać kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo Prawdy
No jestem właśnie. Macham Ci białą flagą!! Jak chcesz nie być sama, skoro mnie ignorujesz?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blikpol
Widzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blikpol
Oczytana to tak, ale czy inteligentna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo Prawdy
Piszesz, że można z Tobą porozmawiać prawie na każdy temat... Czy wiek i lokalizacja się to nich nie zaliczają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blikpol
Kobiet nie pyta się o wiek i wagę. Chcę pozostać anonimowa. nie jestem tu w celach matrymonialnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo Prawdy
Aha, no to spoko. Szanuję to :) Zdaje się, że właśnie sobie odpowiedziałaś na postawione na początku pytanie. Nie wykorzystujesz pojawiających się okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto tu mówi o wadze.. ;/ pisz do kontektu, a nie rzucaj jakimiś z dupy wziętymi hasłami, jak taka jesteś na co dzien, to ja się nie dziwię, że wciąż sama.. można byc mądrą,oczytaną, ale zgryźliwą zołzą. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blikpol
to bylo odnosnie pytania o moj wiek. przepraszam, ze moje "hasla z dupy" tak cie oburzyly. szukam faceta, lapie sie kazdej okazji czy ladny, brzydki, hglipi czy madty byle go miec i skonczyc z tym dziewictem wiecznym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×