Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marysia ze Wspólnej

co do salonu?

Polecane posty

Gość Hanka Walczak
Ostatnio sama myślałam co tu mogę u siebie zmienić, żeby ożywić wnętrze na wiosnę. Koleżanka podsunęła mi pomysł, abym odmalowała sobie jedną ze ścian. I przyznaje, że był to strzał w 10! Wykorzystałam produkt z kolekcji magnat style, imitujący powierzchnie trawertynu. Wyszło gustownie i oryginalnie, więc jestem podwójnie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezownica
Jak czytam posty o wystroju: żeby nie był nudny, żeby był nowoczesny to zawsze mi się kojarzy to wnętrze: http://bit.ly/4SXm11 Chyba najbardziej oryginalny salon jaki w życiu widziałam. Do potraktowania bardziej jako ciekawostka, bo nie wiem czy chciałabym tam mieszkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pomysł fajny ale mi się podoba, ja mam sufit na biało i zostawiony taki biały pasek wokoło ściany jakieś 8 cm od sufitu, reszta ścian w kolorze cremowowo piaskowym i rogi na pomarańczowe trójkąty, sofę mam pomarańczową i dodatki pomarańczowe, trochę białych dodatków, meble w kolorystyce białej, stoły szklane (ten przy sofie ma pod spodem koszyki) i duży wokoło białe krzesła, dywan Shaggy cremowy, wszystko się ślicznie komponuje, ale jest to wnętrze dosyć nowoczesne, nie wiem czy takie Ci się podobają, pomarańcz energetyzuje ale jest go na tyle mało i jest połączony z bielą ze nie ma się wrażenia przesytu, na ścianach mam obrazy z białymi ramkami ale w środku nie ma tradycyjnego widoczku tylko powiększone zdjęcia moich dzieci, kilka latarenek na świece, firanka makarony prosta biała,ale do niej lambrekin woda w odcieniu pomarańczu z kreszu, wydaje mi się ze jest pomysłowo, żadnych naklejek na ścianach jako tako nie trawie chyba ze w pokoju dzieci, ale kazdy ma swoj gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twji
baaaardzo pomysłowo, jakw co drugim mieszkaniu w bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze jaka fajna komoda. Tylko nie wiem, czy u mnie pasowałaby do mojego salonu. Musiałabym stworzyć cały wystrój w podobnym stylu. Takie meble robią niesamowite wrażenie, ale ja jednak wolę prostotę i jak wybieram meble kupuję coś mniej więcej w takim stylu http://www.esmebel.com/rodziny,cloude,1,Komoda_sosnowa_surowa_CLOUDE_5,0104.html są proste i pasują do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wygladaja mieszaknia w bloku ob ja w bloku nie mieszkam tylko wnyajmuje mieszkanko w domu i mi się podoba znajomym tez, nie wiem jak wylgada w polskich blokach bo w pl nie mieszkaml nie widzialam u nikogo czegos podobnego, ajk masz lepszy pomysl to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ja się z wami nie
Nie mieszkasz w Polsce i masz firanki i zasłony z lambrekinami? Nie wierzę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam mam firanki i lambrekin i co mam sie wstydzic bo panujacy wszem i wobec styl ikea - czyli moda dla tnadetnych tego zabrania? u mnie kazdy ma firanki w oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ja się z wami nie
To gdzie mieszkasz jeśli mogę zapytać? Byłam tu i tam w życiu (również na tzw. "nowych kontynentach") więc widziałam jak żyją ludzie i co mają w domach. Nie piszę o Ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze nie będę sie obnażać gdzie mieszkam bo to bez sensu, niektore zawistne sepy hieny tylko czekają az napisze zeby mi jakos dopiec tak ze nie widze potrzeby zwierzania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ja się z wami nie
Nie jestem zawistnym sępem, bo żyłam na emigracji kilka lat i podróżowałam też, także motywuje mną w tej chwili zwykła ludzka ciekawość. W US, AU, CA, NZ byłam. W Beneluksie i Krajach ościennych też. W Szwajcarii też. W RPA też. W Azji i Afryce jako turysta więc po chałupach nie chodziłam. W UK i IE nie byłam, ale znajomi byli, więc tam też jest bezfirankowo najczęściej. W Polsce i krajach ościennych królują firanki i lambrekiny, więc typuję żeś jednak z Polski jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ja się z wami nie
No dobrze, to już ustaliłyśmy. :) Ale oświeć mnie gdzie mieszkasz? Zaskocz mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak powiedziałam nie obnażam sie przed niezeznanymi ludźmi rownie dobrze moglas nigdzie w zyciu nie byc i mi tu mbajery pisac gdzie to nie bylas jaki to mas sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rqgrqe
jak się nie obnażazz?! Wiemy, ile ważysz, ile ważyłaś przed ciążą, ile marzysz aby ważyć, ile masz dzieci, jakie sa ich imiona i wiek, jaki masz dywan i firanki, ile metrów ma "twoje" mieszkanie, budujesz dom i mieszkasz w nudnej, północnej lub środkowej Europie. Faktycznie, jakas taka skryta jesteś...... Dobre, doprawdy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ja się z wami nie
No chyba jednak się niewiele myliłam i rezydujesz w PL. Gdybyś miała pewność, że nigdzie nie byłam, miałabyś tym samym odwagę napisać gdzie mieszkasz. :) - Prosta kalkulacja. - Jednak jako że tej pewności nie masz, a chcesz uniknąć przysłowiowej "wtopy", piszesz że chcesz pozostać anonimowa. Tyle tylko, że akurat z tą anonimowością troszkę u ciebie cienko, bo - podążając śladem przedmówcy - pragnę zwrócić uwagę, że znane nam są imiona twoich dzieci, waga, oraz to że niczym się nie trudnisz, poza byciem mamą. No to jak w końcu z tym twoim miejscem zamieszkania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ja się z wami nie
A na północy EU to już na bank firanek nie ma. :D A o lambrekinach nie słyszano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a kto powiedzial ze niczym sie nie zajmuje? jak sie nie obnazam, a tyle ile pozowle zebyscie wiedzieli tyle wiecie i nic pozatym, wiecie tylko to na co wyrazilam zgode zebyscie wiedzieli i pocalujcie mnie w dupe, a jak chcecie wiecej to ok studiuje, pracuje, prowadze dom i mieszkam w Europie tyle wam pozwalam o mnie wiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kobietay zadbanej
ja ja Ci powiem tak kobieto zadbana bo miałam okazje czytać twoje posty tu i tam ludzie Ci po prostu zazdroszczą, 2 dzieci, fajna waga, fajne mieszkanie, dom, studia w sumie nic złego nie napisałaś ale komuś tu ewidentnie się nie podoba ze masz więcej od nich, takich się nienawidzi, nie dość to jeszcze przedstawiasz się jako zadbana, A wracając do tematu salonu ja mam tez firanki z organtyny i mi się podobają, każdemu podoba sie cos innego i nie ma tematu, meble mam BRD bo na inne mnie nie stać a tez szukam jakiegoś pomysłu na ścianę i zdecydowanlam sie na fototapetę, niby nie modna ale u mnie jest w salonie na jednej ścianie gdzie jest stół jadalny i stwarza super klimat POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam problem co do koloru scian w moim salonie... Myslalam by polaczyc jakos zielony (pistacja lub mieta) z lawenda ... i problem bo nie wiem jak to zrobic by te dwa kolory byly na scianie? moze zielone sciany i jakis szablon fioletowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ja się z wami nie
Ale mieszkasz w Polsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ja się z wami nie
Polska też jest w Europie (i geograficznej i politycznej) - precyzyjniej: środkowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodnik
A co powiecie na coś takiego w salonie jak ktoś umieścił sobie w tym: http://bit.ly/a0O0Ti nie wiem czy to jakiś fan sztuki wschodu, czy wojowników, ale wstawianie takiej rzeźby w skali 1:1 to chyba przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->hegenaa połączenie zieleni z lawendą- nie wygląda efektownie.... do lawendowego koloru pasują: biel, wszelkie odcienie szarości, czerń,kremy, fiolety, róże...a jeśli zielony, to taki ciemny zgniły? znalazłam takie połączenie lawendy z bielą i czernią, tyle że w kuchni. Może jednak choć odrobinę zainspiruje Cię??? http://freshome.com/category/kitchen/ (gdzieś po środku tej stronki). może spróbuj lawendę połączyć z fioletem i bielą. zaakcentuj np. framugi okien, drzwi, miejsce na półki wiszące ciemnym fioletem. resztę ścian lawenda. sufit i gzyms biały. Do tego białe mebelki...ślicznie, romantycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwdziele, ale fantastyczne stylizacje mieszkaniowe! Zakochałam się w nich i od razu zapragnęłam mieszkac w takim miejscu :) A ja tutaj się zastanawiam tutaj nad jakaś komodą :( Może powinnam poszaleć i kupić bardziej ekstrawagancjki stół niż nudną komodę? O taki stół: http://www.extrapunkt.pl/stol-angelique-r191402-p-1255.html Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachodnik, o rany, chyba bałabym się mieć takiego samuraja w domu;) uważam, że to wnętrze jest smutne, ciemne, bez życia...przerażające!!! czułabym się jak w grobowcu...w dodatku ten posąg! w ogóle nieprzytulne wnętrze!!! nie jestem zwolenniczką "nagich' okien... ładnie by tam wyglądały makarony...ale to oczywiście kwestia gustu;) Twierdzę, że mieszkanie bez roślin jest bezduszne...;( gdyby wstawiono przy oknie kilka roślin w pięknych dużych, jasnych ceramicznych donicach np. duże rośliny szeflery, benjamina, draceny czy palmy z pewnością odmieniłaby się ta ponura przestrzeń... plusy: ładna kuchnia- prosta i elegancka. no i jeszcze jeden element mnie urzekł- fotel rzeźbiony....szkoda tylko, że obity czarnym pluszem;( a jak Wam się podoba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stol jak stol, nic w nim ekstawaganckiego. jesli chcesz wystoj niebanalny to na pewno nie szukaj tego typu mebli, w sueciowych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu---> ile Ci placą za reklamowanie tego sklepu??? nigdy w życiu nie dałabym 820 zł za taki stół!!! koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×