Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marysia ze Wspólnej

co do salonu?

Polecane posty

no wlasnie zauwazylam ze kazdy link jest z tego sklepu :o a meble maja fatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a moze zielony taki wlasnie zgnily z fioletem mocnym? juz sama nie wiem;d kocham te dwa kolory dlatego chce je polaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolet z ciemną zielenią wyglądają fenomenalnie! musisz jednak zdać sobie sprawę z faktu, że wnętrze będzie baaaardzo ciemne i przytłaczające!!! jeśli masz małe pomieszczenie przeznaczone na salon, to zdecyduj się na jasne kolory, bo w takim fioletowo-zielonym będziesz czuć się paskudnie! pamiętaj też, by kolor scian dobrać do zestawienia barw użytych na meblach i dodatkach!!! te wszystkie elementy musza się ładnie komponować;) bo to one tworzą calość Twego wnętrza!!!! img.autokram.pl/images/deskabarlinecka1.jpg http://www.bloblo.pl/image/4125/default/wnetrze+fiolet+2.jpg jak dla mnie to drugie wnętrze jest przytłaczające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie te zdjecia ktore wkleilas pokazuja jak mozna przedobrzyc z fioletem;) narazie u mnie sciany sa biale, meble jasne ,kanapa przykryta narzuta zielona (ciemna) , no i dodatki mam fioletowe swieczki , rozowe ale taki ciemny roz doniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meblościanka w porządku aczkolwiek chyba do stylówki Marysi nie pasuje, ale przyznac muszę, ze ciekawa jest. Rozbiłabym ją tylko na częasci, żeby nie stała tak w jednej kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki jest styl Marysi?? Bo ja już się nieco pogubiłam. To co w końcu ona lubi nowoczesny design, czy raczej tradycyjny?? Ale faktycznie każdemu podoba się coś innego. U mnie czasem gusta się zmieniają;) i nawet połączyłabym fioletowy z zielonym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhjm
ja mam salon urządzony w stylu nowoczesno-orientalnym. Moje ulubione miejsce w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huszczo
A co powiecie na troszkę (no może troszkę więcej niż troszkę) ekstrawagancji ? Ten salon: http://bit.ly/bqhKiA interesujący, a ozdoby, cóż można powiedzieć, że garażowe, ale na pewno pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×