Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam pralki

Cicha mała pralka firmy Bosch, jaka?

Polecane posty

Gość szukam pralki

Taka 40cm głębokości. Chodzi mi głownie o to, która jest najcichsza podczas wirowania. Muszę kupic pralkę do mieszkania w bloku, więc nie może mi się tłuc. I czy to prawda, że te na 1200 są głośniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2takajedna2
A daj spokój z Candy, badziewie. Nie ma jak Bosh. Jak przyjde do domu to zobaczę jaki jaki jest nr. mojej pralki. Moge ja polecić z czystym sercem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandoleros
Moim zdaniem bosch tonajbardziej przereklamowana firma agd. zresztą jak sie obracacie na forach internetowych to widać że sami spamerzy z tego boscha. nakrecają zeby kupic bosha a ten bosch to niezłe gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
Ja mam taka małą pralkę Candy otwieraną do góry. I jestem zadowolony bardzo zadowolony z jej użyteczności. Jest mała i poręczna.do tego producent dorzucił mi gwarancję 5 lat na silnik pralki. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko bosh albo electrolux ,miałam kiedyś candy badziewie jakich mało :o a z bosha jestem juz 3 rok zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pralki
ale ja was proszę o konkretny model i tylko bosch, zadne candy czy inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak polecę coś innej firmy ;) nikt nie każe jej kupować, ale weź pod uwagę pralkę LG z napędem Direct Drive, są to najcichsze pralki na rynku, bęben jest bezpośrednio połączony z silnikiem, nie ma paska, wiec nic nie hałasuje i pralka nie chodzi po mieszkaniu. Ja jestem z tej pralki bardzo zadowolona, często bardziej słyszę pralkę sąsiadów niż swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pralki
ja wyczytalam, ze podczas wirowania bardzo hałasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauważyłam, jest to zdecydowanie najcichsza pralka jaką miałam (a mam 4, jeśli liczyć dwie, które były u rodziców, kiedy jeszcze z nimi mieszkałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2takajedna2
Moja pralka to Bosh WLX20361PL. Kupiliśmy ją rok temu i odpukać działa bez zarzutu. Często zimą piorę po 22-ej, bo póżno wracam z pracy, więc jest dosyć cicha. A mieszkam w bloku, sąsiedzi się nie skarżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pralki
do takiej jednej: a na jakich obrotach wirujesz? i jak jest wtedy z hałasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2takajedna2
Głównie na 800, bo to naprawdę wystarcza. W pralce jest funkcja " ochrona przed zagnieceniami" i wtedy pralka sama wybiera sobie te 800. Ale jak dam na więcej to tez nie jest jakiś wielki hałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także mam Bosh WLX20361PL.i jak na razie jestem zadowolona. Pralka jest mała nie taka droga, a mam ja już ok 1 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pralki
może i cicha, ale LG z tego co wiem są mniej energo-oszczędne i biorą więcej wody, a na tym też mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie słyszałam inaczej. Pralki LG zarówno parowe jak i te normalne są produkowane w klasie energooszczędnej A++ co sprawia że pralki te zużywają nawet o 20% mniej energii w porównaniu do modeli w klasie A. Te zaś w klasie A+ zużywają 10% mniej energii w porównaniu do produktów w A klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zakupilam pralke Bosha WAA 20163Pl i mam dosc nietypowe pytanie. Czytalam instrukcje obslugi i jest ona wg mnie bardzo ogolnikowa. Wyczytalam, ze przegroda II sluzy do srodkow pioracych, srodkowa do plynow zmiekczajacych, a I ???? Nie pisze nic do czego jest przegroda I. Ma ktos z was ta pralke czy dobrze zrozumialam, ze proszek sypie sie do II przegrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaza
Przegroda numer I służy do prania wstępnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze mozesz
ja mam juz 3 rok pralke Bosch maxx6, nie jest taka glosna no i sie odpukac nie psuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshmanka
Ta pralka zwróciła moją uwagę http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=29&prod=255954 fajna jest bo ma specjalną funkcję płukania ubranek dziecięcych i ma programy do prania wełny, bawełny, tkanin delikatnych, z systemem kontroli piany, sterowana elektronicznie, o prędkości wirowania 1000 obr/min, w klasie energetycznej A++.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za niecały tysiąc porządny sprzęt whirpoola można dorwać w medialuxie, bosch oczywiście też jest, ale to nieco wyższa półka cenowa. osobiście wybrałabym boscha lub siemensa - nie sparzyłam sie na tych firmach. a co do konkretnego modelu, to najlepiej obadać specyfikacje i ewentualnie skonsultować sprawę z obsługą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...................
Boze na elektrozie masz mój wątek W skrócie czemu kurwa bosch jak dziś to badziewie do wyboru masz : a) najtańsze co jest i gwarancja na 5 lat np beko za 600-900pln b) lg ok 1200 (lecą przekaźniki) opłata za 5 lat 240pln c) coś co jest pomiędzy i lubisz szperać np hotpoint czy ariston itd Najlepiej wychodzi 1 opcja bo rzana obecnie produkowana pralka nie wytrzyma 10 lat. Koszt lg = 1200 = 2 pralki z gwarancja po 5 lat beko Niestety tak jest... Tylko że jak beko sie zepsuje to musisz mieć świadomość że jak każdy serwis 2 tygodnie naprawy. więc z małym dzieckiem ciężko. Ostatnia opcja wychodzi różnie.... Jesli musi być to bosch to serie niemieckie czyli WAE WAZ. Im wąższa pralka tym bardziej się psuje bo bardziej tłucze bębnem. OBroty i wagę dobierasz + 30 % potrzeb. Np chcesz prać 5kg ciuchów to 5kg pralka jest za małą .Do 5kg wkłada się optymalnie 3,5kg. Podobobnie z obrotami. Jak chcęsz prać na 800 to 1 tyś pralka. Jak na 900 to 1200. Innaczej pralka się bardzo szybko zużywa. Bosch czy ariston itd to jest jedno. Jedynie lg się wybija. Ale wszystkie slim są 45cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...................
Znikam i raczej mnie tu nie będzie. Tak że nie idźcie na boscha bo to obecnie to samo co reszta. Wae waz jest ciut lepsze ale dając 1200 za boscha wole lg. Chyba że musisz mieć pralkę35 cm to masz tylko bosha do wyboru. Iłożyska co 2 lata. Trzymcie sie macie chyba wszystko w mojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bosch maxxx7 na 1000 obrotow . Jest sprawna juz prawie5 lat, jeszcze sie ani razu nie zepsula. Candy nie polecam! Moja mama ja miala to po 4 latach sie zepsula. ii wtedy ja kupilam boscha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spidermenka
wiesz jest mi trochę ciężko powiedzieć, która jest najcichsza, bo nie miałam okazji przetestować wszystkich, ale jeśli już stać przed wyborem określonego modelu pralki może najlepiej wejść na stronę jakiegoś sklepu, jak avans.pl i porównać, albo zwyczajnie wybrać tą, która mieści się w naszym budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnawpelnejkrasie
moim zdaniem większość pralek na początku jest cichych, tylko z czasem na zaczynają być nieco bardziej hałaśliwe. Ale jeśli chodzi o Boscha to jest to całkiem niezawodna firma więc można śmiało w nią inwestować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×