Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafal_1985

zbyt odważna dziewczyna

Polecane posty

Gość rafal_1985

Mam pewien problem z moją dziewczyną. Czasem zbyt odważnie się zachowuje. Np. ostatnio na imieninowej imprezie u kolegi tańczyła przed nim na stole wykonując dość jednoznaczne ruchy, pozwoliła by klepał ją po tyłku, obmacywał nogi. Wszyscy świetnie się bawili, mnie to nawet podniecało, tylko czy tak to powinno wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal_1985
Wiecie, ona poza tym nic wielkiego nie robiła. W dalszym ciągu jest moją dziewczyną. Jak ją o to zapytałem, to mi powiedziała, że to tylko taka zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal_1985
nikt się nie odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
Wcale nie jest zbyt odważna. Na takiej imprezie gdzie jest wiele osób to tylko zabawa, ale na jej miejcu za takie polklepywanie dałabym facetowi po buzi, chocby w taki sposób żeby towarzystwo miało to do smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość webasto
tanczyc i wygłupiać się można, na imprezie to normalne i po alkoholu... ale przesadne odkrywanie ciała i jakieś dotykanki to juz troche nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmiaaaa...
Według mnie to już przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pezesadziła
i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finder
po prostu jest wyluzowana, chociaż tańce, pokazy, nawet bardzo śmiałe (piersi, pupa w stringach) to co innego niż obmacywanki, to powinna powstrzymać. Na imprezach w węższym gronie, o późnej porze, po paru drinkach odsłanianie na moment piersi lub wypinanie pupy to fajne zabawy. Zwykle chłopacy są dumni jak mają odważne, bezpruderyjne dziewczyny. Na zasadzie - patrzcie jaką ekstra laskę dymam. Co innego jak związek jest poważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu powiedziala bym że mi takie zachowanie się nie podoba i ma tak wiecej nie robić jak chce być z Tobą...proste kawa na lawe.Jak ona się oburzy to jej problem widocznie nie zasluguje na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal_1985
Dla jasności- ona była ubrana i nie pokazywała piersi ani pupy. Ten chłopak klepnął ją na końcu po tyłku dwa razy, po czym ona wzięłą butelkę piwa, łyknęła sobie i zeszła ze stołu. Mnie to nawet podniecało, bo do niczego poważniejszego nie doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staryy... masz 25 lat i z taką szmatką chcesz być? dla każdego to co lubi... dla mnie byłoby to przegięcie, na pewno nie pozwoliłbym na coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak może podniecać Cię widok dziewczyny którą obcy facet klepie po tylku? Nie czaje Cię czlowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal_1985
W tym wypadku akurat o to się nie bałem, bo on jest od niej sporo młodszy (ma 20 lat) i to dla niej nie byłby żaden partner. Chciała mu pokazać, że mimo że jest starsza, to potrafi się ostrzej zabawić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tammmmm
sam ją tłumaczysz więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, niezłą ścierkę sobie wychowałeś ;) które to miasto rodzi takie towarzyskie panny? bo przypuszczam, że gdzieś w takim miejscu można spotkać takie rewelacyjne kobiety i nie trzeba za nie płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal_1985
słuchajcie, nie róbcie z niej dziwki, bo jej nie znacie. To była impreza, rozumiecie. Różne rzeczy się dzieją, ona powiedziała, że jeżeli mnie to uraziło, to przeprasza. Skąd mogła wiedzieć, że klepnie ją po tyłku, przecież tego się nie da przewidzieć, co powinna się rozpłakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie na nia zloi kolega
to tez ci powiem ze to tylko taka zabawa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co Cię łączy z tą "twoją" dziewczyną, ale ja wiem, że moja nie tańczyłaby dla jakiegoś solenizanta i gdyby spróbował ją klepnąć, to zareagowałaby odpowiednio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tammmmm
to fakt-na imprezie różne rzeczy się dzieją...nastepny Twój temat-szybki numerek mojej dziewczyny z mlodszym kumplem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tammmmm
ale pózniej Cię przeprosi i po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal_1985
może nie wszyscy są w kwestiach różnych zachowań tak pruderyjni jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal_1985
jak już nie macie nic innego do powiedzenia, to dajcie sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tammmmm
no coś w tym stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tammmmm
a co chciałbyś usłyszeć? że wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×