Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjgjhjhgjhjg

Lubicie palić świeczki?

Polecane posty

Gość hjgjhjhgjhjg

Zapalacie sobie wieczorem świeczki w domu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA tez uwielbiam swieczki
Korzystam z kazdej okazji wieczorem gdy mam czas aby spokojnie posiedziec:) Zawsze wtedy zapalam kilka swieczek, taki fajny nastroj. Po mimio, ze sie w nie nie wpatruje, nie podziwiam... Uwielbiam cieple swiatlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgjhjhgjhjg
Ja właśnie muszę sobie kupić kilka, bo się przeprowadziłam i jestem w trakcie urządzania nowego mieszkania... Świeczki z pewnością ociepliłyby ten surowy wystrój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię kiedy w mieszkaniu roztacza się przyjemny zapach. Uwielbiam tez długie wieczorne kąpiele kiedy wokół pala się aromatyczne świeczki. Mój ulubiony zapach to lawendowa wanilia, którą można dostać na zapachdomu.pl Sprawia ona, że wokół robię się od razu przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no roznie bywa ale chyba
to mogloby być fajne nawet, ale chyba moj facet by mnie wysmiał jakbym nagle cos takiego odstawiła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię, bardzo nawet :) Nawet zdarza mi się zrelaksować na balkonie, usiąść na fotelu i zapalić wieczorem właśnie na balkonie świecę zapachową. Bardzo relaksuje. A w tle muzyczka. W mieszkaniu też palę świece wieczorkami, zwłaszcza kiedy szykuje się jakiś romantyczny wieczór z moim mężczyznom. Ale świece też fajnie wyglądają w ciągu dnia jako dodatki estetyczne do mieszkania, dodają klimatu i atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e4t34tt
Jeśli zależy Ci na świadomym wybieraniu produktów, z których korzystasz, możesz wypróbować świece sojowe. Są one w pełni organiczne, co może okazać się ogromną zaletą. Sprawdź to!http://pompomcandles.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię walić konia aż do spustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na cmentarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×