Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moni.a.torek

Poradźcie co brać na wzmocnienie oczu, na lepszy wzrok

Polecane posty

Gość orionekk
Od 2 lat biorę Lutezan, bo moja praca przy komputerze niestety, ale moze powodowac wady a ze ja naleze do osob ze lepiej zapobiegac niz leczyc znalazlem suplement taki jak lutezan ktory jest bardzo skuteczny i dlatego polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatka45
no to czy na wzmocnienie oczu człowiek nie wymyślił okularów? myślę, że to byłby najlepszy pomysł :) a oprócz tego trzeba o oczy po prostu dbać. jak są zmęczone to trzeba im pomagać. ja swoim pomagam poprzez krople Starazolin i jak czuję, że tego potrzebują to je zakraplam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poprawę jakości widzenia - tylko zeaksantyna i luteina. To dwa silne przeciwutleniacze, których nasz organizm nie wytwarza, dlatego należy je przyjmować w pożywieniu lub suplementach diety. Ja mam wrodzoną wadę wzroku i dodatkowo jeszcze pracuję przy komputerze, więc muszę dobrze odżywiać swoje oczy. Od kilku miesięcy przyjmuję suplement firmy Bio Nutrition i sądzę, że dalej będę go kupować, bo mam wrażenie,że poprawia on ostrość widzenia. Jakby ktoś był zainteresowany: https://biowroclaw.pl/wzrok/876-eye-wellness-with-zeaxanthin-60-kapsulek-bio-nutrition.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poprawę jakości widzenia - tylko zeaksantyna i luteina. To dwa silne przeciwutleniacze, których nasz organizm nie wytwarza, dlatego należy je przyjmować w pożywieniu lub suplementach diety. Ja mam wrodzoną wadę wzroku i dodatkowo jeszcze pracuję przy komputerze, więc muszę dobrze odżywiać swoje oczy. Od kilku miesięcy przyjmuję suplement firmy Bio Nutrition i sądzę, że dalej będę go kupować, bo mam wrażenie, że poprawia on ostrość widzenia. Jakby ktoś był zainteresowany: https://biowroclaw.pl/wzrok/876-eye-wellness-with-zeaxanthin-60-kapsulek-bio-nutrition.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostałe składniki: substancja wypełniająca: stearynian magnezu (roślinny); kapsułka - roślinna celuloza, substancja wypełniająca: dwutlenek krzemu. Trochę jest chemii w tych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×