Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zakochanek

Chce by sie spowrotem zakochala!

Polecane posty

Gość Zakochanek

Witam. Otóż mam taki problem. Jestem z moja kobieta w związku od 10 misiecy. Od paru tygodni odczuwam ze cos się zmieniło. Sytuacja jest taka ze mieszkamy od siebie dość daleko, bo około 150km, widzimy się tylko wtedy, gdy mamy wolne, czyli około 2 dni w tygodniu na weekendzie. Przez to byliśmy zmuszeni mieć w większości kontakt telefoniczny a szczególnie smsowy. Na początku było tak ze jak wstawałem rano (6 rano) miałem już gotowa wiadomość od niej. Potem odpisywałem. Nie bardzo mnie to pociągało na początku, ale odpisywałem, bo to był jedyny sposób by się porozumieć. Z czasem jednak polubiłem a nawet pokochałem ten sposób porozumiewania się. Oczywiście było tez pisanie wieczorami na GG, co bardzo mnie cieszyło, bo nie musiałem już się męczyć by wciskać te malutkie guziczki w telefonie Ale do rzeczy, ostatnio cos się zmieniło i nie otrzymywałem już od niej wiadomości rano, pisałem sam pierwszy a odpowiedz dostawałem po paru godzinach. Wiem ze ma sporo obowiązków rano i szczególne problemy ze wstawaniem wiec czekałem. Ale teraz doszło do tego ze pisze coraz rzadziej, mówi ze nie będzie mi opisywać każdej czynności która robi (co kiedyś opisywała jak książkę w smsach). Ostatnio się z nią spotkałem i powiedziała mi o co chodzi. Z jej wyjaśnień wynikało ze przeszła z fazy zakochania/zauroczenia na fazę miłości. Powiedziała ze już patrzy na nasz związek inaczej, widzi wady i zalety. Kiedyś mówiła ze nie ma żadnych wad. Powiedziała ze nie czuje już tego podekscytowania z każdej wiadomości wysłanej i odebranej ode mnie. Mówi ze potrzebuje więcej przestrzeni/czasu dla siebie, ze nie możemy się już widywać tak często, gdy kiedyś sama mnie namawiała na to bym do niej przyjechał, jak najszybciej. Rzucałem wszystkie obowiązki i jechałem by zobaczyć moja ukochana. U niej to wszystko osłabło wraz z przeczwarzeniem się z zakochania w miłość, za to u mnie z czasem to uczucie wzrasta. Dziś nie mogę wytrzymać bez tych wiadomości. Myślę o niej na okrągło. Nie mogę się na niczym skupić. Zamartwiam się co zrobiłem źle. Przez ten czas gdy jesteśmy razem poznałem ja, wiedziałem czego oczekuje od mężczyzny, zresztą rozmawialiśmy o tym wiele razy. Starałem się być jej ideałem, znam jej najskrytsze pragnienia i wiem co lubi a czego nie wiec z całego serca starałem się wyzbyć wszystkich tych cech które w jej oczach były wadami, i zamieniłem je na zalety które lubiła. Przy niej poczułem ze żyję i ze mogę oczekiwać od życia więcej niż się spodziewałem. Jednak martwi mnie to jej zachowanie. Czy ja tez kiedyś tak będę miał? Czy da się odzyskać to uczucie które kiedyś żywiła do mnie? Boje się ze ja strącę, nawet nie wiedziałbym za co, a wraz z nią cały sens mojego życia Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×