Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jedna dziewczyna nie wiedzaca

Mam chlopaka ale chyba oszalalam....

Polecane posty

Gość jedna dziewczyna nie wiedzaca

kocham mojego chlopaka ale ostatnio przez dluzszy czas w naszym zwiazku nic siw nie dzieje.moj facet pracuje z takim jednym-M.no i jakos ogolnie w zartach sobie rozmawilismy przez mojego faceta...tzn rozmawialam z moim facetem przez tel i on cos tam krzyczal...jamu odpowiadalam przez chlopaka(chlopak powtarzal).wyszlo wkoncu tak ze on koniecznie chce isc ze mna napiwo(wszystko bylo tak.mowione niby w zartach) pytam sie czy sam na sam to odpowiedzial ze no raczej ze bez mojego chlopaka...razem z moim chlopakiem M. I jego dziewczyna czasami sie spotykami pograc w bilarda itp ale to raz na jakis czas.i teraz naklpsze jest to ze nie przepadam za m. Bo ne kubie jego sposobu myslenia czasami ale ostatnio jak sobie wyobrazam jakis flirt z nim to mi serce zaczyna jakos szybcij bic....nie wiem czy ja poprostu potrzebuje zeby cos sie dzialo w moim zyciu czy jak??jak wy to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszczakkkkk
mysle ze cie zauroczyl ze juz jakis sie toba zainteresowal i juz nie wiesz co masz zrobic... mysle ze powinnas powiedziec jego dziewczynie o tej propozycji jego..i twojemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna dziewczyna nie wiedzaca
no pisalam ze rozmawialam z nim wtedy przez mojego faceta...czyli moj facet powtarzal wszystko m. Co ja do m. Mowilam a do mnie powtarzal to co m. Mowil do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna dziewczyna nie wiedzaca
najgorsze jest to ze ja czuje ze bym chciala jakiejs odskoczni...typu flirt z nim...ew jakis pocalunek...nic wiecej...ale wiem ze te mysli sa zle i poprostu juz wariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac jak wielka jest Twoja miłosc do chłopaka. Ze byle darcie ryja do telefonu potrafi zawrócic Ci w głowie. Żal:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszczakkkkk
wspolczuje ci takich mysli.. ja jestem ze swoim 3lata i nie pomyslalam o zadnym flircie chociaz roznie bywalo miedzy nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
ale bełkot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna dziewczyna nie wiedz
nadmienie, ze u mnie w zakladzie psychiatrycznym jestem przodowniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRRALLLINA
jak dzieciaki.... Pare zartow i juz flirtowac ci sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna dziewczyna nie wiedzaca
nigdy nie myslalam ze bedac z moim chlopakiem dopadna mnie takie mysli...wcale mi dobrze z rym nie est ze tak sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmij się czymś konkretnym
zrób porządki wydepiluj się przeczytaj książkę pobiegaj a nie zajmuj się pierdołami. Byle chłystek spojrzał na ciebie łaskawszym okiem a Ty juz jesteś gotowa lecieć mu do nóg i się łasić Szanuj ise dziewczyno, bo jeśli Ty siebie nie szanujesz, nik ciebie nie będize szanował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna dziewczyna nie wiedzaca
ehh no niby jak dzieciaki...ciekawe co wy byscie zrobily jakby przez pol roku nic sie doslownie nie dzialo w waszym zwiazku...nawet jak rozawialiscie o tym ze swoim chlopakiem kilka razy i za kazdym razem poprawa byla tylko przez kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna dziewczyna nie wiedzaca
w dodatku nic byscie nie mogly zrobic...bo musisz wszystko mu mowic...nie daj boze porozmawiac z chlopakiem bo odrazu by byla klotnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz wode zamiast rozumu
ten gosc na pewno chce cie tylko podpuscic, a ty cieszysz sie jak dziecko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRRALLLINA
A co ma sie dziac w zwiazkku? Nudno ci tak ? To zostaw chlopaka,wtedy sobie flirtuj do woli,nikogo nie raniąc. Moze ci ciekawie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszczakkkkk
masz 16lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna dziewczyna nie wiedzaca
ja juz duzo sie staralam...nie mam sily zeby caly czas cos robic nie widzac nic z jego strony...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmij się czymś konkretnym
zrobiłabym dokaldnie to co napisałam wyżej: zajęla się sobą, swoimi sprawami i przyjemnościami. Jeśli Twój chłopak nie zamierza angażować swojego czasu i energii w wWasz związek - to chyba sama widzisz że to się chyli ku upadkowi. Musisz koniecznie z kimś być, by się dobrze ze soba czuć? To najgorsza krzywda jaą można sobie w życiu zrobić - stać się kobieta bluszczem m a raczej kobietą - jemiołą, co MUSI mieć faceta, bo inaczej nie żyje :p I paradoksalnie , nagle megazainteresowanie płci przeciwnej się pojawia gdy jesteś sama z siebie zadowolona, spełniająca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna dziewczyna nie wiedzaca
chyba masz racje...musze bardziej myslec o sobie...sprobuje sie zajac wlasnymi sprawami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna dziewczyna nie wiedzaca
powoli zaczynam miec dosc swojego zwiazku:(ostatnio chcialam z nim porozmawiac o czyms waznym...probuje z nim porozmawiac z wieczorem o onnie teraz jestem zmeczony jutro porozmawiamy na nastepnh dzien pytam sie o rozmowe a onnie mam teraz czasu kochanie i tak caly czas...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×