Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awkaDaDa

bon prix rulez czy wieka ściema?

Polecane posty

Gość awkaDaDa

przeglądam sobie tak ich produkty - na zdjęciach wszystko wygląda super... http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/bon-prix/ ale spotkałam się ze zdaniem, że te towary to jedna wielka lipa - czy to prawda? jakość nie ta? a może złe rozmiary wysyłają?czy to tylko plotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
jesli nosisz rozmiar 40 to zamow sobie 38! bo rozmoarowka jest zawyzona. ale znajoma zamawia i jest zadowolona z jakosci a co chcesz kupic tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi rozmiarami to prawda, wszystko takie wielkie jakies :O. ponadto, te rzeczy wygladaja zupelnie inaczej niz w katalogu, a za wymiane trzeba nie tylko oplacac koszty przesylki, ale i wymiany :O przynajmniej kiedys tak bylo jak ja zamawialam. ogolnie - nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam,jakość ubrań przeciętna i rozmiary dziwaczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i fru i sru
Powiem szczerze ze zalezy co zamówisz,ja kupiłam taki zestaw łazienkowy i faktycznie wyglądał inaczej niz na zdjęciu, w sensie mialam wrazenie ze jest większy a przyszły wręcz miniaturki*co do ciuchów to raz zamówilam i było za duze pomimo tego ze sie sugerowałam tabelą, siostra raz zamówila tunikę i była okropna jesli chodzi o materiał a na foto fajna.Moja kolezanka z pracy jednak często zamawia i jeszcze jej się nie trafił jkiś niewypał.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×