Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta zadbana

Wynajete mieszkanie a jego WLASCICIEL

Polecane posty

Wynajmujemy od roku mieszkanie, wczoraj wlasciciel oswiadczyl ze chce przyjsc je sobie zobaczyc, wiem ze to jest jego mieszkanie ale skoro je wynajmuje to chyba jest jakas prywatnosc nasza i nie rozumie po choler ma mi tu przychodzic i ogladac?rozumieccie cos z teog bo ja jestem wqurwiona ze maz sie wogle na to zgodzil co to za przychodzenie i ogladanie, znow bedzie mi lazil w zasniezonych buciskach po dywanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drugi problem jest taki ze wynajmujemy te mieszkanie tylko dlatego ze jestesmy w trakcie budowy domu a raczej jego wykańczania, mieszkanie mamy dosyc lukssowo urzadzone, bo jak juz kupujemy jakies meble sofy dywany itd to ze na przyszłość zabierzemy na dom wiec kupowaliśmy do tej pory jakies droższe rzeczy za wyjątkiem kuchni - nie bede sie chwalic tylko chce naświetlić sytuacje no i wydaje mi sie ze jak ten wlasciciel zobaczy jak tu jest to podniesie czynsz moze to glupie ale mam takie przeczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojatojatoaj
moze po prostu boi sie ze sie nie wyprowadzicie albo ze mu chlew zostawicie albo moze faktycznie cos z czynszem moze byc zwiazane bo teraz podnosza w spoldzielniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×