Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta zadbana

Wynajete mieszkanie a jego WLASCICIEL

Polecane posty

Gość jaka ty pusta jestes
..z wielkimi trudnosciami przebrnelam przez wszystkie twoje wypowiedzi...jestes zwyczajnie glupia dupa...i to do potegi... powinnas zostac sprzataczka jak tak bardzo lubisz sprzatac...najlepiej w banku do ktorego wplywaja wyplaty twojego meza...pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvvcvxvcvxvxc
Nic dziwnego, ze chce zobaczyć swoje mieszkanie. Ja mając 19 lat wynajęłam młodemu małżeństwu i widząc mnie widocznie nie poczuli respektu i mieli mnie głęboko w dupie, bo mieszkanie mi po prostu zniszczyli (blat w kuchni porysowany, tak samo stół, ściany brudne (nie wiem, jak to zrobili), meble poniszczone... Gdy ich zwyczajnie wyrzuciłam (co też nie było łatwe) to dopiero zaczęły się z nimi przygody, chcieli zwrotu kaucji i czynszu za poprzedni miesiąc (kazałam im sę wynosić w pierwszym tygodniu miesiąca, a oni wyprowadzili się pod koniec tego miesiąca). Podsumowując więcej straciłam niż zyskałam i mam teraz nauczkę, robię "naloty" na mieszkanie - nie zawsze zapowiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dobrze robisz
Ja kiedys wynajelam rodzince 4 osob. a potem okazalo sie ze mieszka 9 osob. bo ta sprowadzila swoja matke siostre szwagra i 2 dzieci i chalupe mi zniszczyli. dzieciaki malowaly po scianach zaleli mi dywan i polamali stol. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×