Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mija:!!!!!!!!!!!!!!!!1xd

zwiazek z czarnoskorym

Polecane posty

Gość mija:!!!!!!!!!!!!!!!!1xd
masz jakis problem..??? ze soba..?? czy co.? buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek
wiem ze milosc nie wybiera i nie da sie przekonac zakochanej osoby... ale to prawda ze wszyscy smieja sie z polek chodzacych pod reke z murzynem lub ciapatym. a najlepsze jak jeszcze dogadac sie ze soba nie moga- bo polka mowi po angielsku "kali chciec jesc"! wtedy to jest dopiero milosc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek
autorko na jakim poziomie jest twoj angielski? biegly w mowie i pismie? czy rozmawiacie ze soba tylko i wylacznie w lozku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija:!!!!!!!!!!!!!!!!1xd
biegly w mowie.. i w pismie prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te odpowiedzi
świadczą o braku tolerancji i rasiźmie. To tylko Twoja prywatna sprawa z kim żyjesz i kogo koochasz, a innym wara od tego. Każdy ma prawo do wolności i własnych przekonań. Owszem zdarzają się różne przypadki w życiu - ale każdy jest kowalem własnego losu. Nie wierzę że w przypadkach nieszczęśliwych nie było wcześniej żadnych symptomów. Osobiście czarnoskóry lekarz uratował mi zdrowie bo jego biali koledzy mieli moje leczenie w d.... Ale to nie zależy od koloru skóry - po prostu ludzie są lepsi i gorsi - a z kim się zadajemy jest to - powtarzam nasza prywatna sprawa. Jeżeli rodzina i znajomi nie akceptują naszego wyboru partnera - trudno, może to znaczy że nas nie akceptują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wzgledu na wszystko
Milosc jest najwazniejsza.!!!!!!!! i najpiekniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija:!!!!!!!!!!!!!!!!1xd
dziekuje:) za slowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Anglii
Moze jesli sie tylko seksicie szybkim numerkiem to nawet nie zorientujesz sie, ale skora murzynow wydziela specyficzne substancje, ktore w Afryce pomagaja przetrwac np temperature, a normalnie cuchna!!! I to nie jest uprzedzenie tylko fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
mam znajomego marakończyka jest ok inteligętny przystojny w miare mówi po polsku ale też jest bardzo szczery i to jest wlaśnie to ale..........opowiadał kiedyś jak się tam traktuje kobiety -naprawde niezaciekawie. wiem pewnie pomyślisz co to ma do tego przecierz tu chcecie mieszkać? więc ci odpowiem ...oni mają inną kulture inne obyczaje mogą mieć dwie żony i co najważniejsze -po lekkim zwruceniu uwagi uznaa przemoc cielesną .........więc dwa razy ci proponuje zastanów się dobrze co robisz ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija:!!!!!!!!!!!!!!!!1xd
ja nie odczuwam zadnego smrodu!!!!!!!!!!!!!!!1 a co do seksu.... zawsze robimy to dlugo.. wiec poczulabym.... zreszta kocham go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
a co do sexu to mają jedną prostą zasade -jej zaspokojenie jest najważniejsze więc zato dla nich wielkie brawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Anglii
a wlasciwie to chwalisz sie czy zalisz? Jesli to pierwsze to naprawde nie ma czym tylko wstyd!! jesli drugie - to wez sie w garsc i poszukaj sobie normalnego faceta - tym razem nieco jasniejszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkaaaass
ooooo seks z ni i??? to jest to.... zaspokajaja azda potrzebe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMG
A co ty o tym nkaas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkaaaass
rowniez bylam kiedys w zwiazku z facetem z Afryki... ale nie dlugo... rozstalismy sie w przyjazni, i do dzis utrzymujemy ze soba kontakt. Ale to sa mile, bardzo mile wspomnienia i nie zaluje niczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMG
Słyszałam dużo opini na temat czarnych. Kobiety które były z czarnymi chwalą sobie i ch w łóżku widze że Ty również. Niemniej jednak mnie nic w nich nie kręci. Czemu sie z nim roztałaś skoro Ci było z nim tak dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkaaaass
penis...penisem.. owszem byl bardzo dobry w lozku, ale to nie oznacza, ze polacy sa zli w tych sprawach.. obecnie znowu jestem z polakiem i jest wspaniale, pomimo to ze nie ma az tak ogromnego narzedzia, bo nie to jest najwazniejsze, zaspokaja wszystkie moje potrzeby:) hehe. Rozstalismy sie poniewaz roznilismy sie zbyt duza roznica charakterow... ja ogien on woda, ale co do przyjazni... wspiera mnie do dzisiaj, przyjaznimy sie.. on tez lozyl sobie zycie, z dziweczyna o swoim kolorze skory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej to i juz przynajmniej
okaze sie kto jest prawdziwym przyjacielem ;] kochasz go i to sie liczy aaa to co inni powiedza ich sprawa z nimi zycia sobie nie ukladasz, poza tym jak czytam niektore posty debili z tego forum to sie wierzyc nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolkick
i tak powinno zostac, bialy z bialym , czarny z czarnym. I nie mieszac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMG
I co widzisz różnice w doznaniach łózkowych między Twoim obecnym partnerem, a byłym ze względu na rozmiar penisa? Na tym forum wiele wpisów jest, że tak ja np. uważam, że jak facet chce i się postara to może boski w łóżku niezależnie o wielkości męskości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija:!!!!!!!!!!!!!!!!1xd
najpiekniejsze jest to, ze on nie mysli tylko i wylacznie o seksie, duzo ze soba rozmawiamy, przy nim wogole sie nie nudze, czas przy nim mi tak szybko ucieka ze, zanim sie obeze, a juz musze wracac do domu..;) przyklad z wczoraj.. hehehehehe:) a wiec wczoraj zaprosil mnie na kolacje, nie widzielismy sie 3 dni.. w miedzy czasie spotkalam sie z kolezanka, stracilam rachube czasu a przy tym wypilysmy troszke:))) jak przyszlam do niego, to wyszedl po cos do kuchni... a ja zasnelam.. hehe i nici z kolacji.. jak juz wydobrzalam, lepiej sie poczulam... widzialam ze byl smutny... tak sie chlopak postaral... a ja to zepsulam:) chcialam zalagodzic sytuacje seksem... ale mi nie dal:):):) powiedzial ze trzeba najpierw porozmawiac, a nie wszystko zalatwiac seksem... wiec wybaczyl mi moj maly incydencik... hehe dzis znowu ide do niego, ale tym razem bede grzeczna;;hehe Za to wszystko go tak bardzo mocno mocno Kocham;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speczjalist
nie sluchaj tych rasistowskich odpowiedzi, jak go kochasz to z nim badź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
pewnie że jak kochasz to bądż z nim tylko pytałaś jak to może być tu w polsce więc odpowieć jest prosta-poczytaj komętarze i będziesz wiedziała jak tu ludzie reagują ale życze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgftr
Teraz jest miły i kochany a jak się chłopak wkręci to będzie Cię rżnął w pupcię bez gadania a Ty mu będziesz na to pozwalać.Później opowie o Tobie swoim kolegom a na koniec i tak znajdzie sobie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgftr
A skąd to wiem ? bo tacy są czarnoskórzy z Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
to fakt ............zdrada jest u nich na porządku dziennym no i pięknie mówią,,,,,,,,,,,,,,do ślubu tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mevaxxx
zabezpieczacie sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shama
POwiem tak, tez nigdy rasistka nie bylam, ale zamieszkalam w Anglii i mam juz teraz pewne uprzedzenia. Pracowalam z czarnymi jako care assistant. Wiekszosc facetów bez zenady zaraz po poznaniu potrafilo mnie próbowac przekonywac, ze jak tylko poznam smak seksu z czarnym to juz nie bede chciala bialego. Ja im mówilam, ze nie dziekuje, a oni, zebym nie udawala takiej niedostepnej. Jesli chodzi o baby to byly zawistne i zazdrosne, a poniewaz wiele z nich bylo pielegniarkami i mialy nade mna wladze, wykorzystywaly to jak mogly. Bylo kilka czarnych osób, zarówno facetów jak i kobiet, którzy byli mili, przyjemni, inteligentni i z wysoka kultura osobista, ale mozna bylo ich policzyc na palcach jednej reki. Jedna z tych fajnych murzynek mówila mi kiedys, ze czarni faceci sa dobrzy w lozku, ale ona woli bialych, bo sa wierni i czuli. Sama jest zona Anglika, ae jak byla mlodsza to spotykala sie z czarnymi i mówi, ze jedna kobieta im nie wystarcza i ze czesto zdradzaja i traktuje kbiety przedmiotowo. Gdy zrezygnowalam z tej pracy i poszlam na studia, poznalam wiele czarnych osób w moim wieku, któzy sa spoko i niczym sie nie roznia od mlodych polaków czy anglików oprócz kolorem skóry. Widocznie ta mlodsza generacja jest juz mniej zacofana. Mam teraz czarnych kolegów i koezanki i sa naprawde spoko. Chlopak autorki topiku jest na studiach, jest wiec sznasa, ze jest normalny tak jak moi znajomi. JA jednak wole zostac przy moim bialym facecie. Jak z nim rozmawiam na te tematy to mówi, ze w Anglii kobieta, która sie spotyka z murzynem jest wciaz uznawana jako towar gorszej kategorii. Ze wielu facetów nie chcialoby isc na radnke z dziewczyna, ktora kiedys byla z murzynem. Niby kraj taki tolerancyjny, ale i tak wciaz pelen uprzedzen, czemu trudno sie jednak dziwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmkjllll
hahahahahhaahahhahahahhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×