Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mija:!!!!!!!!!!!!!!!!1xd

zwiazek z czarnoskorym

Polecane posty

Gość mija:!!!!!!!!!!!!!!!!1xd
spedzilam u niego caly weekend... o ooooo bylo super!!! gotowal mi itd.. zapytal mnie czy chcialabym miec z nim dziecko............ oczywiscie powiedzialam ze narazie nie chce ani slubu... bo hajtac sie nie zamierzam w najblizszych latach... a dziecko..?? kocham dzieci.. on mi caly czas mowi... ze mnie kocha i chcialby miec ze mna dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYSIULA 123456
NIEPRZEJMUJ SIE INNYMI TO TY BENDZIESZ Z NIM ŻYĆ ANIE INNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Shama
szkoda twojego zachodu, tutaj nikogo nie interesuja normalne, rzeczowe wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_09
Hm. Weźcie się opanujcie, czy na tym forum nie ma moderatorów? Postanowilam sie tu udzielić, ponieważ sama jestem w związku z czarnoskórym mężczyzną, ale nie jestem w na tyle komfortowej sytuacji i mieszkam w Polsce. Rozumiem, ze osoby, które twierdzą, że Czarnoskórzy śmierdzą, wąchali ich? Fakt, mają INNY zapach potu, ale nie jest to smród, radzę się zastanowić. Co do autorki wątku, koleżanko, nie przejmuj sie postami typu "Mieszkasz w Anglii i masz murzyna? szanuj się". Jak ktoś ma takie debilizmy wypisywać to niech się jebnie w głowę, bo później każdy narzeka, że nie ma tolerancji, ale zastanówcie się najpierw, czy wy sami jesteście tolerancyjni! Mój facet jest fantastyczny i lubię jego zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość culturalcolors
Hej, zapraszamy na forum kulturowe www.culturalcolors.com Forum jest dla wszystkich tych, ktorych fascynuja inne kultury, inne kraje, inne narodowosci. Mozna tez powymieniac sie spostrzezeniami dotyczacymi zycia w zwiazku mieszanym i poplotkowac na luzie. Gwarantujemy swietna atmosfere i wiele ciekawych watkow! :) Pozdrawiamy! Forumowa zaloga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×