Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Małgosiaxxxx

Protezy zębowe sylikonowe

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli pytacie o Puławy to polecam usługi protetyka http://www.protetykpulawy.pl/ kompleksowa pomoc osobom, które właśnie chcą, aby mieć ładny, piękny uśmiech i dobrze wykonane protezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, co doradzić. Powiem tak - wiem, że w Szczecinie na Podzamczu zajmują się implantologią i protetyką chyba. Generalnie całymi metamorfozami. Można tam sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam protezę w tym punkcie protetycznym http://protetykpulawy.pl/ i jestem zadowolona z efektów bo nikt nie wie ze mam protezę. Bardzo atrakcyjne tez maja ceny w tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerbera
Nie znam się na tym , mnie mostek robił dr Suchodolski, w Sosnowcu jest gabinet L&P Wesoły. Chodze do nich i leczyć zęby i własnie miesiąc temu mostek robiłam http://wesolystomatologia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nip

Nie słyszałam o silikonowych protezach. Mam klasyczną, którą robił dr Słysz w dental care tychy. Może już czas się znów umówić i podpytać o rynkowe nowości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twój protetyk powinien wyjaśnić ci jakie są rodzaje protez, jakie są ich wady i zalety. Moja stomatolog Jolanta Hańcka mi wszystko wytłumaczyła i razem wybraliśmy dla mnie najlepszą protezę szkieletową i wszystko gra. Mieszkam w Łodzi i tu chodzę do Manufaktury do Enelmed do niej. jak masz blisko to polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Taką protezę koniecznie należy skonsultować z doświadczonym stomatologiem, ponieważ to decyzja na większość życia. Polecam doświadczone Gdańskie Centrum Stomatologiczne, gdzie wszystko dokładnie dobiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdn.

To miało być forum, a nie strona reklamowa. Czytam i się zastanawiam czy ci protetycy wstawiający swoje stronki, są takimi słabymi fachowcami w swojej dziedzinie, że dają się na taki sposób ściągnięcia do siebie klienta. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola
Dnia 19.09.2018 o 09:15, Gość gość napisał:

Zastanawia brak krytycznych ocen, widać etatowego cenzora na forum, bo rozmawiałem z wieloma osobami na temat protez, i każda miała uwagi negatywne.

No właśnie...bo ja akurat żałuję, że wywaliłam kasę na akronową. Być może mam zwyczajnie spieprzoną, dlatego zapytam: czy Wasze protezy łatwo się przebarwiają ? protetyk powiedział, że wszystkie tak maja, ale jakoś mu nie wierzę.

Najgorsze jest to, że takiej "czarnej" miejscami protezy nie da się wyczyścić pastą ani nawet sodą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Do protezy czesciowej akrylowej szybko sie przyzwyczaisz 🙂 kwestia 3/4 dni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym protetykiem, który wykona dla nas odpowiednią protezę. Jeżeli mieszkacie w okolicach Puław to skontaktujcie się z www.protetykpulawy.pl Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraki

Dziewczyny ja mam 22 lata i straciłam jedynki. Potknęłam się, upadłam szczęką na kamienny blat i no, masakra jakaś. Dalej mam łzy w oczach, jak to sobie przypomnę. Całe szczęście szybko dostałam się do stomatologa New Dent na Nowowiejskiego w Lublinie i jakoś mnie odratowali. Teraz mam przyklejone zęby, wygląda to spoko, gdybym nie mówiła nikomu, to by nie zauważyli, więc wiecie, są różne metody i różni dentyści, mi się udało dostać do dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam. Ktoś wcześniej napisał że idzie się przyzwyczaić w ciągu 3,4 dni. Ja mam drugi i trochę mnie  boli. Czy tak powinno być? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Protezy elastyczne to tylko w Promed Lublin Zwiazkowa 20

Robiła  tam Mama, Wój za poleceniem sąsiada z bloku

Mama bardzo chwali, a robiła tam ładnych parę lat temu. Mama miała ogromny problem z protezami od kiedy pamiętam, leżały w szufladzie w chusteczce, bo nosić ich nie mogła.  W Promedzie zrobili jej bez podniebienia i juz moze je nosić i nie ma odruchu wymiotnego. :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam tutaj tylko zaznaczyć, ze noszenie protezy to nie wstyd. I nie w każdym przypadku wina leży po stronie nieodpowiedniej pielęgnacji Bywaja sytuacje, w ktorych złapie się zapalenie dziąseł oraz polecą przy tym zęby. Jak było w przypadku mojej siostry, która nie miała jescze 30. Dochodzi tutaj często problem z paradontozą. 

http://medison.info.pl/proteza-to-nie-wstyd-poznaj-nowoczesne-uzupelnienia-protetyczne/

Poczytajcie sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×