Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skromny

SEX PRZEZ GG?

Polecane posty

Gość zielona_fala
hmm myślałam ,że tu dziś cała strona wypocin co pniektórych jakieś braki albo momenty a tu nic ach ciasteczko całą noc nie spałam myślami byłam przy tobie może ktoś pózniej wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ja dopiero wpadlem po dniu pracy jestem wykonczony a co u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
hmm też miałam pracowity dzionek a teraz czekają na mnie same przyjemności i słodkości relaks ,masaż ,dotyk ,bliskość,czułość , zapach , ślinka i nie tylko ślinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem jedyny ktory dzis pracował. Jakby sie nie tłumaczyc to widac ze topik sie wypala, no coz, seks przez gg to tylko dla tych z naprawde wybujałą wyobraznią, a moze na privach odbywają sie prawdziwe orgie? ;) tego nie wiemy. Co do wistualnego swintuszenia to chyba ma sens jesli sie z tym kimś znamy, odpowiada nam pod wzgledem wygladu i charakteru...sama wyobraznia to chyba za mało. Gdyby do literek pojawiajacych sie na ekranie dołączyć głos a nawet i obraz to zabawa przybrała by zupełnie inny wymiar, ale to juz rozrywka dla harkorowców żądnych mocniejszych wrażeń. Czy topik przetrwa? mysle ze to jest jego pierwszy powazny kryzys, kryzys jak w małżeństwie, moze minie ? a moze i nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
czyżbyś się martwił douwe? przyjdą inni albo nie przyjdą realik ci się marzy wiesz ,często wtedy dochodzi do rozczarowań ja mam np.kota na punkcie męskiego głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
dobranoc hardkorowcu cmok w czólko bo chyba nie wypada mi napisać ,tam gdzie lubisz? a gdzie ja lubię? he he nikt nie zgadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Realik? nie, to nie dla mnie .... i o rozczarowanie nie trudno ;) a głos....mmmmm to juz inna bajka....podobno mam interesujacy....;) hmmmmm a co mi tam...chcesz nr telefonu? ;) za buziaka dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
cześć seksującym i nieseksującym ach douwe ty jesteś jak brylant już zazdroszczę tej twojej tej która nie daje tyle ile potrzebujesz ja bym tobie zawsze dawał a tak serio aha realik ci nie pasi i głosik masz zabójczy i tel chesz mi dać hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
dobra ja lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w to pięknie piątkowe południe zielona.. W kwesti dawania -moze to dawanie bylo by czestze gdyby zwykłe dawanie mnie zadowalało, ja jak po seksie nie mam podrapnych pleców to znaczy ze było niespecjalnie ;) Realik mi nie pasi z dwóch powodów, 1 -ze real brutalnie obedrze mnie ze złudzeń, a powód 2- taki ze moze byc zupełnie odwrotnie, a to tez przywieje problemy bo mam słabość do pięknych kobiet A telefon? jest nieco bardziej kontaktowy niz gg bez wad dwóch powyższych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechada
Douwe :) telefon ma zasadniczą wadę - gdy zadzwoni nie w porę - może być niewąska wtopa :( zaintrygowały mnie te podrapane plecy :) przez gg też? wow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno w gg wersji 11 będzie można przesyłać też i zapach :D ;) a co do tego telefonowania nie w porę ... to może zaboleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"telefon ma zasadniczą wadę - gdy zadzwoni nie w porę - może być niewąska wtopa" jestem na taką okoliczność przygotowany Telefon ma zasadniczą zalete ma przycisk OFF z którego skorzystamy i probem nie wystąpi. Do podrpancyh pleców lubie dorzucić podrapany tyłeczek mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatkowy wieczor :) wacek placek podobno w gg wersji 11 będzie można przesyłać też i zapach mozna i teraz ;) dla chcacego nic trudnego :P douwe egberts telefon jest bardziej kontaktowy niz gg i trudno sie tutaj z Toba nie zgodzic ;) jednak niesie zbyt duze ryzyko uzaleznienia ,w przypadku trafienia na odpowiednia osobe o tak elektryzujacym glosie,ze stracisz dla niej glowe :) A jezeli do tego bedzie ujmujaco ladna ? to... bedziesz biegal do kazdego dzwoniacego telefonu,a kiedy bedzie milczal.... oszalejesz z rozpaczy . Ktos kto chce tylko sie bawic,lepiej niech przy gg zostanie ;) Jest zdecydowanie bezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
hmm ja cię kręcę do pięknych napisałeś nie jestem piękna więc nie będzie realiku 1 problem mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
po facetach nie dzwonię 2 problemy też z głowy zobacz jaka jestem bezproblemowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka jak cukierek zacytujmy....."niesie zbyt duze ryzyko uzaleznienia ,w przypadku trafienia na odpowiednia osobe o tak elektryzujacym glosie,ze stracisz dla niej glowe A jezeli do tego bedzie ujmujaco ladna ? to... bedziesz biegal do kazdego dzwoniacego telefonu,a kiedy bedzie milczal oszalejesz z rozpaczy" Uzaleznienie od elektryzującego glosu hmmmm to mi raczej nie grozi, ale mała fascynacja? dlaczego nie? ;) Czy rozmówczyni bedzie ładna? tego przez telefon raczej nie zobacze wiec pozostanie mi sama wyobraznia, a granicy wirtualu jak wspomniałem wczesniej, nie chciałbym przekraczać. Więc myśle ze zabawa w głuchy telefon jest niegroźnia, a małą dawke emocji dostarczy.....wyobraź sobie ten moment, wymienszasz sie numerem telefonu i czekasz....nagle telefon zaczyna dzwonic i widzisz obcy nr wiec to ten to on.....ciśnienie zaczyna rosnąć, drżą ci ręce, różne mysli przebiegają przez głowie,...wachsz sie czy odebrać, myslisz ze to moze zart, ze sie zaraz rozłączy albo po odebraniu nie bedzie sie oddzywał.......ale nie...on dalej dzwoni...bierzesz do ręki telefon i w jednej sekundzie załujesz ze podałaś ten nr.....w końcu myslisz a raz kozie śmierć naciskasz zieloną słuchawke przystawiasz do ucha i słyszysz...... zielona. Piekna nie jestes? to dobrze, nie bedzie pokusy wymiany fotek i spotkania w realu ...a gdyby jednak stalo sie tak ze real sie pojawi to nie bedzie zaskoczenia wiec zaczynam widziec pozytywy tego stanu rzeczy ;) ale Twoja fascynacja głosem jest bardzo podobna do mojej wiec moze dasz sie namówić? Nie dzwonisz do facetów to rozumiem ale moze chociaz od nich odbierasz? hmmm? i obydwa problemy rozwiązane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
wiedziałam ,że odpowiesz zainteresowanym podoba mi sie w tobie douwiku to ,ze każdemu odpowiadasz i to tak dokładnie nie na odwal się , na przysłowiowego odczep się i mądrze tak mądrze ,z sensem hmm mamy czas a teraz pa ciasteczko w brewkę?lubisz ?czy może za oryginalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
cześć śpiochom i seksiusiom po oczach nie całuję,nawet wirtualnie w skrzydełko noska jak ci się widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
niżej? czyli gdzie? tam nisko? czy gdzieś pośrodku? jeśli tam gdzie ja myślę to jeszcze nie teraz po drodze jest tyle ciekawych cm załamań, wypukłości, nierówności ,bijące serce ,włoski pod pachami nosisz coś na szyi?albo w uszach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
niżej? czyli gdzie? tam nisko? czy gdzieś pośrodku? jeśli tam gdzie ja myślę to jeszcze nie teraz po drodze jest tyle ciekawych cm załamań, wypukłości, nierówności ,bijące serce ,włoski pod pachami nosisz coś na szyi?albo w uszach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
ciekawa powtórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biłgoraj_okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biłgoraj_okolice
Jestem Przemek mam 18 lat Szukam dziewczyny która chce spróbować seksu do lat 22 z woj.lubelskiego możliwość sponsoringu ;] Proszę pisać na gg:19486575 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensor
ja kocham te filmiki, są jedyne w swoim rodzaju www.dyskrecja.pl/sklep.php/k115-Filmy-DVD.html?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×