Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tonąca w piachu

czym macie wybrukowane przed domem ?

Polecane posty

Gość tonąca w piachu

pod koniec poprzedniego roku wprowadziliśmy sie do domu - pełnia szczęścia itd .Mamy dużą działkę - przed i za domem i jak na razie jest ona powodem mojego największego zmartwienia. Chodzi mianowicie o bruk - droga od bramy do garażu i przed domem i moze coś jeszcze . Zaprosilam panów z firmy brukarskiej - przyjechali - zrobili projekt . Do brukowania jest 280 m,kw za .......35 tys zł . oczywiście nie muszę pisać ,ze za takie pieniądze sama bym to pewnie wybrukowała ;))- wiec stąd moje pytanie - jak sobie poradziliście z brukowaniem ? i czym brukowaliście ? pomóżcie zanim mnie błoto pokona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupa
Ja mam wąską ścieżkę chodnikowa która ułożyłam sama z płyt za 50 zł, a reszta wybrukowana ... trawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonąca w piachu
jest to jakiś pomysł :) ale ja musze mieć droge którą przez całą działkę dojedzie ciezki samochód np . z drewnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonąca w piachu
żadnych pomysłów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cara -
pewnie maja jeszcze wieksze błoto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosołek +
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosołek +
ja mam płyty betonowe po obu stronach drogi a pośrodku wysypane żwirem . Nie jest to moz ę szczyt elegancji ale suchą stopą można przejśc w największy deszcz i chlapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonąca w piachu
dzieki kochani - czyli jestem zdana na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kostke granitową - ale jest żle położona i jak były teraz te mrozy to sie tak jakos powybrzuszała - ,że się porobily muldy jak na trasie narciarskiej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mały placyk w kształcie ćwiartki koła ułożony ze starych rozbiórkowych cegieł na piaskowej podsypce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×